Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "sír" mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "sír" mindenki, hogy nincs barátja/ barátnője?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy nehéz találni olyat, akivel mindenben megegyezik az ember, de akkor miért nem társkereső oldalakra mennek az "ilyen" emberek? Vagy épp keresgélnek a lányok/fiúk között. Senkinek sem fog a sült galamb a szájába repülni.

A másik meg, attól úgy sem lesz jobb, ha csak szomorkodnak ez miatt. Egy vidám ember sokkal jobban vonzz másokat, mint egy lehangolt.

Végül pedig, a "ronda" srácok kivannak akadva, hogy a csajoknak csak a helyes pasik kellenek - és fordítva. Arra nem gondoltak még a kedves "ronda" srácok, hogy nem feltétlenül a bombanőre kéne hajtaniuk?



2013. ápr. 20. 13:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

sok embernél ha te vagy az irgalmas szamaritánus akkor megfogod a kicsi kezüket és elviszed őket barátnőt találni


Hát mert ha fiú vagy akkor olyan lányosnak tűnik az írásod de ha nő vagy akkor meg kicsit cukkolósnak segítőbbnek.

De az a helyzet egyik sem lenne célravezető.

Mert felesleges ezzel foglalkozni,.

2013. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Mert kényelmes. 68%-ot is egész nap itt eszi a fene ahelyett, hogy elmenne és csinálna valamit. De közben hússzor leírja, hogy ő mindent megtesz. Na persze :D
2013. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Emberek ***** válasza:

Mondjuk én most pont nem vagyok ilyen szituban, mert épp van barátnőm.. Viszont igen sír a nagytöbbség, hogy nincs barátja/barátnője. De meg lehet szokni azt az életet is. Nekem 15 évesen volt először. Előtte, és utána is elvoltam barátnő nélkül. De azért az mégis jobb, ha van valaki, akivel mindent meg tudsz beszélni.

A ronda srácokról meg annyit, hogy ők meg nem mernek ismerkedni..

2013. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
En a csúnya lányokat szeretem.Mindig a csúnyák a legszebbek!. írjatok privit! ;D
2013. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Shai-Hulud ***** válasza:
Nem is tudom, én például azért "sírok" mert van... :-(
2013. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Na hát azért nem kéne szomorkodnod utolsó...
2013. ápr. 20. 14:27
 17/20 anonim ***** válasza:
Én csak azért sírok, mert átbaszták a fejemet, mint 2 évvel ezelőtt, de sebaj, majd megszokom :)
2013. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Shai-Hulud ***** válasza:

Dehogynem. Mert hát mennék én ismerkedni, új kapcsolatokat létesíteni, de a párom valamiért ezt nagyon ellenzi.

Nem is értem, a fene sem tud eligazodni rajta. :-(

2013. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez nem sírás egyszerű ténymegállapítás, hogy aki olyan ronda és ocsmány, mint én, az sosem találhat magának barátnőt, bármit is tesz.
2013. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ERRE MAGADTÓL IS RÁJÖHETNÉL, DE LEÍROM NEKED:

1. azért sírnak hogy megsajnálják/együttérzésnek velük ezen az oldalon sok olyan csaj/fiú van akinek önbizalom hiánya van nem tud felszedni csajt/csávót, ezek egymás kérdése alá írogatnak, megsajnálják egymást, elmondják hogy ők is ugyan úgy bénák, és így a kérdést feltevő ember megnyugszik hogy másnak is vannak ilyen problémái, és ezek útán nem érzi úgy hogy akármit is tennie kell a problémája ellen. Ez egy rohadt nagy probléma, mert így egész életükben lúzerek maradnak.


2.Mint mondtam nincs önbizalmuk, nem azért nincs csajuk/csávojuk mert csúnyák hanem azért mert nem mernek lépni és ha mégis lépnek teljesen határozatlanul teszik, amivel nem érnek el semmit és ráfogják arra hogy csúnyák, és itt megint jön az hogy nekik már nem kell semmit tenni és belenyugszanak....


3. egy "ronda" srác is felszedhet egy "bombanőt"


4.igazából ez az egész nagyon gáz, ezek az emberek csak lehúzzák egymást közbe meg azt hiszik hogy jót cselekednek.

Olyan mintha egy zuhanó repülőn lennének ejtőernyővel a hátukon és ahelyett hogy valaki jól meglökné őket, keresnek egy embert aki szintén nem mer leugrani és "szépen békességben" meghalnak.

2013. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!