Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves szép lány és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves szép lány és még nem volt barátja?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok (nem nézek ki rosszul) és még nem volt barátom :/ csak mindig randizgattam a fiukkal és egy idő után abba maradt. Egyszerűen úgy érzem nem tudok kialakitaní kapcsolatot mert félek valamitől de nem tudom mitől. Pedig már nagyon jó lenne tudni hogy valaki igazán szeret és én is őt . Fiuk lányok irjatok :)
2013. ápr. 1. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak én már nemsokára a 21-et töltöm :S de sztem a partnereid nem voltak számodra megfelelőek, ahogy nekem sem.
2013. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdés? Vagy csak itt akarsz ismerkedni.
2013. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen számít a külső, sok olyan srác van akik nem akarnak túl komoly kapcsolatot, vagy olyan lányt keresnek akik nem túl komolyak. De ez lehet fordítva is hogy ha túl komoly a lány, és csendes, akkor azokkal sem tudnak túl szép jövőt elképzelni. Én is randiztam már egy olyan lánnyal, aki külsőre nagyon bejött nekem, de egyszerűen nem lehetett vele rendesen beszélgetni, mert folyton csendben volt, meg álmodozott, meg volt amikor szóhoz sem jutott elég sok alap dolgon, és ő az a otthon ülő típus volt, hasonlóan hozzám, de még olyan helyekre sem bírtam elrángatni ahol nincs nagy tömeg és elég nyugis bulik szoktak ott lenni.

Meg persze az is számít mennyire vagy komoly, milyen a belsőd, mert nem csak a külső számít, sőt ismerek olyan lányt akinél nem számított hogy nézek ki, csak a belsőmért szeretett engem.

20/F

2013. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nyilván a partnerek voltak rosszak, tessék kísérletezgetni ;)
2013. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel. Csak fiúba 19 évesen..:S
2013. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2.kommentezőnek üzenem :tanácsokat szeretnék kérni és kivancsi vagyok hogy mi lehet ennek az oka vagy hogy velem van-e a baj. Ja és nem itt szeretnék ismerkedni!
2013. ápr. 1. 13:32
 7/17 A kérdező kommentje:
Igaz lehet nem találtam meg még az "igazit" már ha van ilyen .
2013. ápr. 1. 13:33
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem azon múlik,hogy lesz-e valakid,hogy szép vagy-e...

Lehet valami bajod,pl nagyképűség...Mondjuk akkor is lehetne valakid.

Talán túl válogatós vagy...

2013. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tudom ez egy rossz szokás de tényleg válogatós vagyok :S de az a baj hogy nem fog meg senki....
2013. ápr. 1. 13:46
 10/17 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb majd találkozol valakivel, akiben meglátod azt amit az eddigi fiúkból hiányoltál.
2013. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!