Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves szép lány és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves szép lány és még nem volt barátja?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok (nem nézek ki rosszul) és még nem volt barátom :/ csak mindig randizgattam a fiukkal és egy idő után abba maradt. Egyszerűen úgy érzem nem tudok kialakitaní kapcsolatot mert félek valamitől de nem tudom mitől. Pedig már nagyon jó lenne tudni hogy valaki igazán szeret és én is őt . Fiuk lányok irjatok :)
2013. ápr. 1. 13:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

igen, ez nálam is baj, hogy válogatós vagyok, de ne tudd meg milyen szinten :) a poén az, hogy talán nem is tehetném meg, de... a fenébe is had legyen olyan aki külsőre is vonz!:D

19/f

2013. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
tudom miről beszélsz :) ez így van számít a vonzalom :)
2013. ápr. 1. 14:02
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, igaz 19 éves. Lehet túl magasra teszed a mércét, lehet a tökéletes pasira vágysz. Én eléggé válogatós vagyok, külső-belső egyaránt. Szerintem veled is ez lehet a "gond". De még nagyon fiatal vagy, van időd ezzel... elhiszem hogy szeretnéd megtapasztalni a szerelem érzését, én is... mivel én sem voltam még az. Tanácsolni csak azt tudom, hogy görcsösen ne feszülj rá, hogy te mindenáron barátot szeretnél, inkább járj nyitott szemmel. :) L19
2013. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot megpróbálok "nyitott szemmel " járni :) :D
2013. ápr. 1. 14:17
 15/17 anonim ***** válasza:

Én szívesen megismerkednék veled:) Nem szeretem az öntelt ribancokat akik napi 20 képet posztolnak face-ra! Te nem ilyen csajnak tűnsz :)

Amúgy nekem se volt barátnőm, pedig 18/f vagyok.

2013. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
:))
2013. ápr. 5. 18:48
 17/17 anonim ***** válasza:

Az én bnőm is ilyen, 20 felett, sajnos a kapcsolatunk is megromlott, sehova nem hajlandó menni, flörtölni se tud, se nem akar, nem érdeklik a pasik. Senkije nem volt még, ha valaki beszélgetne vele, írna neki nem válaszol elmegy lerázza.

Mi azóta azért összeköltöztünk a barátommal stb., szóval nincs közös téma mert kávézni se lehet hívni se semmi.

2013. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!