Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnő sosem lehet fontosabb, mint a pasi barátja?

Figyelt kérdés
Még akkor sem, ha a barátnőjével a srác huzamosabb ideig nem találkozik?
2013. máj. 4. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

???


Én fontosabb vagyok a barátomnak, mint a haverjai.

2013. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát valamilyen szinten megértelek tudom h milyen érzés az ha leszar a pasid...de ha azt nézed csaj lehet több ezer is...de igaz barát csak egy :/ pl oldjátok meg h pénteken veled van szombaton a haverjaival szal vmi tervet h legyen jó mindkettőtöknek :)
2013. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert egy korábbi kérdésemre azt a választ kaptam, hogy minden épeszű pasi számára a barátok a fontosabbak.
2013. máj. 4. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, mennyi ideje tart és mennyire mélyült el egy párkapcsolat. Az elején tényleg előfordulhat, hogy még a barátok a fontosabbak, mert ők lelkileg közelebb állnak hozzá, de már igazán komoly kapcsolatnál, ha valakivel már tényleg együtt tervezik az életüket, ott már kicsit furcsa, ha a barátok az elsők.
2013. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez úgy igaz, hogy egy friss, új barát/barátnő nem mondhat olyat, hogy ne találkozz XY-nal. És igazából egy régi sem.


De egyébként alig hiszem, hogy egy átlag pasi ugyanazt megadná egy barátjának, mint a párjának.


Ha olyanról van szó, hogy hosszú idő után találkozhattatok volna újra és ő inkább elment sörözni... hát akkor egy tahó, de nem minden pasi, csak ő

2013. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előzőknek, ez attól függ, hogy milyen mély a kapcsolat.


Persze ha csak pár hete vagytok együtt az sem indok arra, hogy elhanyagoljon téged- harcold ki a figyelmét, ha más lehetőséged nincs. De ez se abból álljon, hogy a barátai ellen fordítod, mert te jársz ezzel rosszabbul.


És sok idő után is a barátai is ugyanúgy hiányoztak neki addig mint te (ha pl. elment valahová) szóval velük is kell találkoznia, de ha csak veled nem tudott találkozni egyértelmű hogy ezesetben téged kell előtérbe helyeznie.

2013. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!