Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Egy pasinál mit jelent? Bővebben lent

Figyelt kérdés
kb. 3 hónapja vagyunk együtt,ill.akkor találkoztunk először. Amikor tudunk talizunk, mindkettőnknek elég kevés szabadideje van. Tegnap nála voltam és észrevettem a gépén h társkeresőn még mindig aktívan levelezik másokkal. Szóvá tettem, mivel én nem ismerkedem senkivel mióta együtt vagyunk. Azt mondta nem találkozik csak levelezik .De ez mire jó??? Minek kell? Mi szüksége van erre? Volt már vki ilyen helyzetben? Számomra ez olyan mintha engem nem venne komolyan, és ha rám unna bármikor legyen más, jól érzem??

2013. máj. 3. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Háát amíg valami nem tuti addig tartalék az mindig jó ha van.
2013. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tartalék.
2013. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne elmondanom neki h ez engem zavar? Meddig kell ezt tolerálni? Hogy bízzam így meg benne? Tudja jól h nagyon nehezen vagyok képes megbízni,mert sok negatív dolog történ korábban már,meséltem neki.. ez nem a legjobb módja számomra h képes legyek bízni benne...
2013. máj. 3. 21:34
 4/16 anonim ***** válasza:
mond el igen erről szól egy kapcsolat h megbeszélik a problémákat is...
2013. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mert szamár vagy, csak ezt te magadtól nem akarod észrevenni. Annak a pasinak akinek te kellesz, önmaga törli, minden kérés nélkül a regjét, mert nem kell neki más. Nem neked kell szólni, meg puffogni, meg lesni-hanem magától. Ennél a pasinál te "ló" nem leszel sosem, és dobbantani fog.
2013. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha talál ott vonzóbbat lehet, hogy lecserél.

Elmondhatod neki, de 99% hogy utána is használni fogja.. max azt mondja majd, hogy nem.

Keress olyan pasit aki rondább vagy rég volt csaja.

Az kevesebb eséllyel fog átvágni.

2013. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ismerni kéne a pasit és a helyzetet jobban. Én társkeresőn nem voltam soha, de nagyon sokat chateltem és volt több ember, akivel hónapokig, olykor évekig leveleztem és még ma is időnként csekkolom, hogy mi van vele. Ha neki is van ilyen ismerőse, az nem kéne hogy gond legyen.


Kérd meg, hogy mutassa meg, mit levelezik, mert neked ez így problémát okoz. Nyugodtan mondd, ne támadólag. Meg kell hogy értse és akkor lehet kicsit rendezni a dolgokat.

2013. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha eleve ilyen dolgokról mesélsz neki, akkor már bizalommal állsz hozzá, de ha ő nem, akkor nem veszi még komolyan a bizalmas hozzáállásod. Ha én megtalálnék egy ilyen oldalon értelmes nőt egyáltalán, akkor ott is hagynám a francba. Szerintem csak alkalmilag keresi a társat. :/ (Mivel ha normális csajra lel, jelen helyzetbe te, akkor se tudja az oldal miatt komolyan venni)
2013. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű lebukás,csek ezt nem akarod elhinni,ezért tetted fel ezt a kérdést hogy hátha nyugtató válaszokat kapsz.Nem tudom mit csíptek az ilyen szemét pasikon
2013. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megbeszélni vele. De azt tapasztaltam, hogy akik már régebb óta fenn vannak, ezt nem szívesen teszik meg, mert úgy érzik, hogy ezzel korlátozni akarod őket. És sokan vannak fenn tényleg úgy, hogy nem ismerkednek, csak beszélgetnek. Mint a chat.hu.


De tény és való, hogy az igazi úgy lenne, ha maga törölte volna a reget.

2013. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!