Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Egy pasinál mit jelent? Bővebben lent

Figyelt kérdés
kb. 3 hónapja vagyunk együtt,ill.akkor találkoztunk először. Amikor tudunk talizunk, mindkettőnknek elég kevés szabadideje van. Tegnap nála voltam és észrevettem a gépén h társkeresőn még mindig aktívan levelezik másokkal. Szóvá tettem, mivel én nem ismerkedem senkivel mióta együtt vagyunk. Azt mondta nem találkozik csak levelezik .De ez mire jó??? Minek kell? Mi szüksége van erre? Volt már vki ilyen helyzetben? Számomra ez olyan mintha engem nem venne komolyan, és ha rám unna bármikor legyen más, jól érzem??

2013. máj. 3. 21:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
én sem töröltem onnan magam, ahol megismerkedtünk csak éppenséggel nem léptem be oda azóta.
2013. máj. 3. 21:44
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem is a törlésre gondoltam, inkább az oldal otthagyására, vagy ált. inaktívvá lehet magad ott is tenni, ne kapj több infót e-mailre satöbbi.
2013. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ahogyan már írták is előrébb,tartaléknak jó neki.Nem biztos a kapcsolatotokban,különben kérés nélkül törölte volna onnan magát.Próbáld meg először te a törlést,arra lép-e majd valamit,persze azt meg nem fogod látni.De te is fenn vagy ott,érdekes módon,ha belépsz,ha nem.:)
2013. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

3 hónapja vagytok "együtt". Neten ismerkedtetek meg (hiba 1) és alig van szabadidőtök. Mégis mit vársz? Vad idegen vagy számára.

Istenem, na ezért nem ismerkedek neten, mert csak a csőcselék van fent.

2013. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

igen, neten. Két állásom van+egyetem+edzések...

Neki is két állása van.. és sokszor a szabadidőnk "üti egymást".. ettől függetlenül 3 hónap elteltével el lehet dönteni, hogy szeretne komolyabbat vagy csak "lazán"..

Nem a lánykérést várom.. csak felesleges időt, energiát nem akarok belefektetni valamibe, amiről én azt hiszem működne aztán kiderül, mégsem.. ezt szeretném elkerülni/megelőzni

2013. máj. 4. 16:35
 16/16 anonim ***** válasza:
én is nem rég voltam ilyen helyzetben. én is ezt éreztem,hogy nem vesz komolyan vagy nem vagyok elég jó. de aztán a barátom letörölte magát amikor látta h észrevettem h fent van. én se értem mire jó ez és egyáltalán azt se tudom eldönteni, hogy ez megcsalás e vagy komolyan kell e ezt venni. nekem egyábként emiatt ment tönkre egy kapcsolatom, de az sokkal durvább volt. Szerintem tedd fel magadnak a kérdést hogy szeret e eléggé, vagy figyeld a reakcióit.
2013. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!