Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy cigányba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy cigányba! De mindenki utál miatta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem nincs velük semmi bajom, soha életembe nem voltam rasszista, de apám nagyon az.. egyszer meghallotta amikor anyának mondtam (anya nem annyira rasszista) és nagyon fölkapta a vizet.. a legjobb barátnőmnek elmondtam ő tovább adta mindenkinek, és most az egész osztály utál. ráadásul egy csaj (oszt. társam) amikor látja (a kiszemelt fiút) folyton kiabálja, h "xy, ott a szerelmed!" stb.. és nem szeretném, h megtudja.. van barátnője, meg az osztály/évfolyam társai rajtam röhögnének.. mit csináljak??!!

#szerelem #roma #szerelmes #cigányba vagyok szerelmes
2013. jan. 10. 19:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
33%
Azt Te tudod, miként, és mivel piszkítod be a véred...
2013. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ezzel baromira nem piszkítja be a vérét senki...
2013. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
50%
Igaz, már a cigányoké a jövő, magyarként ne is várjam el, hogy magyarok közt élhessek.
2013. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
37%
De hát azs jó! Süls neki pár purdít és gyün a segílyke! :D
2013. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
2013. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

A 19 es valawzolo helyzeteben vagyok

Ha az ember nem mer kimenni este az utcara mert jon a retkes mocsadek cigany es leszurja vagy osszeveri

SAJNOS EN IS ATELTEM DE TULELTEM

MIGEL MINDEN VAGYONOM ODA ADTAM DE A GE@CILADA IGY IS OSSZEVERT

tehat el innen romak

Vagy en el innen

De ha mar itt jarunk nem csak a cigannyal van gond

A magyar az egyik legmicskosabb nem euban

Kulfoldon dolgozo magyarul erto lanyok tapasztalataibol irom

A magyar is egy ge.ci egy nep

Szereti baszogatni a masikat meg IRIGY NEP

amugy 100 szazalekig magyar vagyok buszke is vagyok a magyarsagomra de a nepre NEM

KEDVES KERDEZO : HA A GYEREK ERTELMISEGI SZEMELYISEG AKKOR NINCS GOND

pl egy kettonormalis roma gaspar laci olah gergo

NA HAT Ö NEM AZ

A GYOZEKI MEG ...

2013. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Úgyis van barátnője. Próbálj meg keresni valaki mást.
2013. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Febi és Zsúl válasza:
80%

Szia! Ez a kérdés pont nekem való!:(

2 éve összebarátkoztam egy cigánnyal. Nagyon jóba voltam vele, még szerelmes is lettem. Sokszor találkoztunk, azt hittem ő életem szerelme. Szüleim hiába is tiltották. De történt olyan, hogy féltékenységből majdnem összevert, nagyon csalódtam. Nem tudtam elhinni.. Azóta félek tőle...

2013. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Nem vagyok rasszista, van egy cigány barátnőm. De azért néhány dologban fékezhetnék magukat mert nagyon beképzelt a legtöbb.
2021. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!