Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még olyan nő, aki 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan nő, aki 30 körül jár korban, és még soha nem volt igazán szerelmes?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelen. :) Éppen 30. Már nem is leszek.
2013. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Soha ne mondj ilyet ... láttam már fülig szerelmes nőt 45 fölött is ...
2013. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már családot alapítottam, ezért írom, h nem leszek.
2013. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Aki már családot alapított az nem ugyanaz a kategória.

Én 34 vagyok, nincs férjem, nincs gyerekem. És még egyáltalán nem találkoztam olyan férfival, aki annyira meg tudott volna érinteni, hogy leszálljon rám a rózsaszín köd. Én ilyenekre gondoltam.

2013. jan. 9. 14:08
 5/9 anonim ***** válasza:

A család nem kizáró ok arra, hogy megszerelmesedj :-P

Gondolod, hogy annak a 45+ nőnek nem volt gyereke? Elvált volt nagy gyerekkel és fülig szerelmes.

2013. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem rózsaszín ködöt, gyomorban pillangókat, stb, azért alapítottam családot, mert végülis rendes kedves volt a srác, aki mellettem volt. Ennyi. Mellesleg én azt gondolom, nem mindenki szerelmes típus, én például nem, megszámolhatatlanul sok kapcsolatom volt, egészen különböző férfiakkal, mégse lettem szerelmes, azt se tudom, mit kéne érezni. De azért családot szerettem volna. Szóval kérdező, lehet, hogy sose leszel szerelmes, akkor inkább egyedül maradsz? :(
2013. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban egyedül maradni. Csak szerintem ha a kapcsolat elején nincs szerelem, rózsaszín köd, akkor nincs miből kialakulnia a szeretetnek. Én azt vettem észre, hogy a szerelem nélküli kapcsolatokat a végén már a csak a szex tartotta össze, semmi más. EL-nek is üzenném a fent leírtakat.
2013. jan. 9. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem így vettem észre. Rendkívül jó kapcsolataim alakultak ki így is, volt, amelyik vágyból lett szeretet, volt amelyik barátságból. A szerelem csak az egyik út.
2013. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha még sosem voltál szerelmes, te beteg vagy!
2013. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!