Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy cigányba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy cigányba! De mindenki utál miatta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem nincs velük semmi bajom, soha életembe nem voltam rasszista, de apám nagyon az.. egyszer meghallotta amikor anyának mondtam (anya nem annyira rasszista) és nagyon fölkapta a vizet.. a legjobb barátnőmnek elmondtam ő tovább adta mindenkinek, és most az egész osztály utál. ráadásul egy csaj (oszt. társam) amikor látja (a kiszemelt fiút) folyton kiabálja, h "xy, ott a szerelmed!" stb.. és nem szeretném, h megtudja.. van barátnője, meg az osztály/évfolyam társai rajtam röhögnének.. mit csináljak??!!

#szerelem #roma #szerelmes #cigányba vagyok szerelmes
2013. jan. 10. 19:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%

tegnap 14:23



Talán mert védekezés, ti is ezt szoktátok idős asszonyokat vertek meg. Csoportosan, az nem bűn? Ja az nem mert kisebbség vagy. Meg is érdemlitek loptok mindent, mit vártok azt mondjuk jaj de aranyos ,hogy ennyit lop tőlük. Teljesen normális ,hogy utálunk titeket.



Most buktál le, előbb azt írtad Franciaországban élsz, most már hazaköltöztél?

2013. jan. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
32%

Meg te cigány én személyesen is megtapasztaltam mit csináltok.Aki nem utál titeket az nem ismer titeket, hogy képesek embert ölni.

És még az ilyeneket szereted hozzámész feleségül és majd akkor szülöd a purdékat! 16 éves lány tanulatlan vagy.



Itt egy példa: http://www.youtube.com/watch?v=MavfagEUi-U&list=UUWZuneTkdQf..

2013. jan. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 rostas martin ***** válasza:
22%
nem mentem vissza magyarorszagra de onnan jovok!azert mert valami fa sz megszurkalt valami ven trogyost azert mar egybol a ciganyok a bunosok?!te meg a bu zi kurucos haverjaid azt szeretnek hogy epp azt higyetek!hulye majom!
2013. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

12-es... figyelj, nem kell mindegyiknek olyannak lennie.

Náluk az egész család rendes, tanultak, a barátom rendesen dolgozik, egyetemre szeretett volna menni de nem vették föl, mert nem tudták volna fizetni.

Na meg... mi az hogy szülöm a pujákat? Ne haragudj, de először is nálam őket gyerekeknek hívják, másodszor hallottál már olyanról, hogy védekezés? Na meg, másfél hónapja vagyunk együtt. Párszor már simán lefeküdhettünk volna, de mivel én azt mondtam: nem. Ezért nem erőszakoskodik. Minden úgy van ahogyan én szeretném.

Harmadszor: Nem vagyok én annyira butácska.. volt már barátom nem ő az első, ismerem már őket 14 éve. A húga a volt osztálytársam. Egy gimibe járunk csak évfolyamtársak vagyunk most.


16/L

2013. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

bocsánat rosszul fogalmaztam:

puják helyett purdék.. mindegy.. ugyanaz -.-"

2013. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Kedves 16/L, jó, hogy ilyen érett személyiség vagy. Én is voltam cigány gyerekek között, tanítottam őket, középosztályszerű családokat is, de tanítottam már olyan szegényebb negyedben is, matekot, meg olvasást. Ott abban a szegényebb részben voltak olyan gyerekek is, akik ki is voltak maradva az iskolából, kicsik, nem kérdeztem miért, de gondolom a szegénység miatt. A kicsiket gyorsan meg lehet szeretni, nagyon kíváncsiak, sőt szinte türelmetlenek, talán azért, mert a kimaradást így akarják pótolni. Sokféle gyerek van ott is, van türelmesebb meg türelmetlenebb személyiségű. Általában jól meg lehet szeretni őket, de sokat kell készülni a velük való foglakozásra, vagy érett személyiségnek kell lenni hozzá. Legalábbis nekem ez maradt meg abból, amikor jártam hozzájuk tanítani. Cigányul ők már nem annyira tudtak, de voltam valaha utcagyerekek közt is, akik Erdélyből jöttek, na ők folyékonyan beszéltek cigányul is meg románul is. Köztük is volt sokféle személyiség, voltak nyitottabbak meg barátkozósabbak is, velük többször beszélgettem, gyakoroltam is velük a nyelvet. Cigányul különben eredetileg könyvből kezdtem tanulni, még gyerekkoromban. A meséik is tetszettek, kicsit szürreálisabbak, de kicsit természetesebbek is voltak, mint a magyar mesék. Van olyan magyar népszokás, ami csak a cigányok közt maradt meg, ezért az erdélyi cigányok ilyen értelemben a magyar néprajztudománynak is jó szolgálatot tettek.

Neked különben milyen érdeklődésed van, hogy ilyen jól tudsz viszonyulni az emberekhez? Inkább reálos vagy, vagy humán? Engem inkább a természettudomány érdekeltek, humán oldalról meg főleg az antik rómaiak, görögök. Sok sikert Neked!

2013. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy nem a Kérdező kérdésére feleltem, de egy kicsit a kérdésre adott válasz is benne rejlik. Szerintem beszélgess olyan felnőttel a témáról, akivel lehet normálisan beszélni. Akkor talán kicsit kevesebb lesz Benned a félelem. Az osztálytársak remélhetőleg leállnak Rólad, ha észreveszik, hogy Téged már nem lehet ezzel a témával zsarolni. Nincs szégyen ebben, ami meg a veszélyeket illeti, sok veszélyes személyiségű ember van az országban, világon, de azokra úgyis egyenként külön kell odafigyelni, akárhonnan is vannak.
2013. jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
nincs olyan felnőtt akivel tudnék beszélni.. maximum a nagynénim de nagyon ritkán látom, mert messze laknak és sokat dolgozik.:|
2013. jan. 16. 19:06
 19/29 anonim ***** válasza:
52%

Elkeserítő. Szívfájdalommal tölt el, mikor magyart látok cigánnyal...

Lassan így is ők uralkodnak felettünk:(

Én nem vallom magam rasszistának, csak egyszerűen tapasztaltnak.

Az esti órákban nem csak az egyértelmű sötétség uralkodik, hanem az orkok, falkákba verődve.

Ez ellen már nem lehet tenni, nincs az az eszköz, amivel féken lehetne tartani.:(

Aki pedig őket védi, az még nem volt olyan helyzetben, hogy 4-5-6 fős romacsoport tagjai verik össze... Összeszorított foggal bírni a fájdalmakat, egyre nagyobb haraggal és gyűlölettel állni a rád mért ütéseket,... hiába, mivel nincs segítség, csak a Jó Istenben bízhatsz...

Nem kívánom a cigánypártolóknak, hogy éljék át, csak érezzék át... Ha ez sikerül, bőven elég. Kicsit tudakolódjanak, hogy mi merre hány méter, és aztán döbbenjenek rá az igazságra! Ha az a fiú történetesen nem ,, olyan" , nézd meg a családját, okulj...

2013. jan. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk a családja sem olyan. Én elhiszem hogy nem mindegyik rendes, sőt.. ő barátom is megmondja hogy mennyi r*hadék van, meg redvás szemét.. De akkor sem kell az összeset elítélni.


16/l

2013. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!