Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy cigányba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy cigányba! De mindenki utál miatta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem nincs velük semmi bajom, soha életembe nem voltam rasszista, de apám nagyon az.. egyszer meghallotta amikor anyának mondtam (anya nem annyira rasszista) és nagyon fölkapta a vizet.. a legjobb barátnőmnek elmondtam ő tovább adta mindenkinek, és most az egész osztály utál. ráadásul egy csaj (oszt. társam) amikor látja (a kiszemelt fiút) folyton kiabálja, h "xy, ott a szerelmed!" stb.. és nem szeretném, h megtudja.. van barátnője, meg az osztály/évfolyam társai rajtam röhögnének.. mit csináljak??!!

#szerelem #roma #szerelmes #cigányba vagyok szerelmes
2013. jan. 10. 19:11
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
43%
undorito
2013. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

teljes mértékben magyar vagyok...

mégis a barátom egy 23 éves félig roma, srác...

ne törődj senkivel.. az lényeg, hogy neked mik az érzéseid


16/l

2013. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%
elsővel értek egyet, még belegondolni is undorító. amúgy rasszista vagyok.
2013. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
Megmondta Báyer Zsolt,olyanok mint az állat.
2013. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
17%
Jogosan utálnak.
2013. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Zavarodott osztálytársak, ezek gyerekek, ürügyként használják csak ki ezt, bármi más ürügyön is nevetnének, olyan ez, mint a telefonos verések meg lökdösődések: egyszerű csordaszellem. A felnőtt társadalom zavarodottsága gyűrűzik be így a gyerekek közé.


Ha van megbízható felnőtt ismerősöd valahogy, vele lehetne beszélni, hátha az könnyebbséget jelentene Neked belülről. Az osztálytársak (kívánom Neked) remélhetőleg egy idő múlva elunják a dolgot. Ha esetleg mégsem, akkor valami más baj is lehet az osztályban, valami beteg szellem vagy légkör.

2013. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%

miért kell ennyire rasszistának lenni emberek?

miért a roma, a zsidó, a néger, a kínai, az nem ember?

ugyanolyanok mint ti... sőt talán még jobbak

persze aláírom hogy vannak olyanok akik szemetek.. de nem kell általánosítani

2013. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
44%

"miért kell ennyire rasszistának lenni emberek?"


Ez nem rasszizmus hanem elővigyázatosság.

2013. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 rostas martin ***** válasza:
23%
a magyarok mindenkit egymas elen hangolnak!en cigany vagyok naponta azal talalkozom hogy az utcan hogy budos cigany rohadj meg!mert a magyarok ilyenek ha meg mugutsz egyet beluluk akkor te vagy a ge ci!egy undorito retkes sunyi hatbatamados gyava nep vagytok magyarok tisztelet a kivetelnek
2013. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

7-es voltam..

8-as.. figyelj én értem, de nem kell azonnal elítélni valakit a bőrszíne miatt.

9-es én magyar vagyok teljesen és még sincs veletek semmi bajom mint írtam a barátom roma


16/L

2013. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!