Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam a feleségemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a feleségemnek, hogy másba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk házasok. Én szeretem a feleségemet, de valaki másba vagyok szerelmes. Ha a feleségem ölel, akkor nem érzem azt, mint amikor azt akibe szerelmes vagyok. A másikkal ölelésen túl nem történt semmi, még csók sem. Nem szeretném megcsalni a feleségemet. Tudom, hogy nagyon megbántanám, ha bevallanám, szerelmes vagyok másba, de a lelkiismeretem egyszerűen nem hagy nyugodni.

2012. dec. 11. 19:03
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? (mert szerintem az se mindegy ebben a helyzetben)
2012. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzá tennék hogyha van két gyereked szép életed feleséged( gondolom imádod a 2 gyereket)akkor hülye lennél mindent otthagyni egy nőér aki szintén házas. Ha van két gyereked neveld fel őket és ne tedd tönkre az életüket. Felnőtt vagy gondolom megérted. Képzeld magadat a gyerekeid helyébe nekik hogy esne.....
2012. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
33 éves vagyok. A gyerekek ügyében kikértem a véleményét egy barátomnak, akinek szülei elváltak mikor 18 lett. Náluk a szülők csak a gyerekek miatt maradtak együtt. Barátom azt állítja saját tapasztalatából, hogy a gyerekek sem hülyék és pontosan látják, ha nem működik a szüleik házassága. Még rosszabb, ha csak látszat miatt vannak együtt. Én nem szeretnék ilyen látszat házasságot. Én szeretnék a feleségemmel egy jó házasságot, amibe pillanatnyilag belerondít, hogy nagyon erős érzelmeim vannak egy másik nő iránt.
2012. dec. 12. 20:26
 44/52 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért nem olyan embernek a véleményét kéred ki, aki megoldotta az átmeneti problémákat ?

Ezek szerint te már eldöntötted, hogy odadobod a gyerekeid jövőjét egy szeszély miatt ?


Arra gondoltál - e már, hogy milyen élete lesz a gyerekeidnek, ha a feleséged is talál egy új társat ?


És hogyan tovább ? Osztozkodtok a házon/lakáson, esetleg gyerekeid feje felől elárverezteted az otthonukat, vagy mindent otthagysz ? Illene ezt tenned, ha már a te hibádból történik minden.


Akkor is olyan "kapós" leszel az új szerelmed szemében, ha egy bőrönddel kezded az új életedet, ráadásul fizetésed közel felét levonják gyerektartásként ?


A feleséged esetleg még asszonytartást is kérhet.

2012. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Attól tartok, itt félreértés van. Én nem azt kérdezem, hogy megcsaljam-e a feleségemet, vagy elhagyjam. Vagy hogy döntsek a szerelem és a házasság között. Nem tagadom, hogy ez a kérdés is foglalkoztatott, de az már egyértelmű, hogy el kell felejtenem a másikat. A kérdés az, hogy kell-e őszintének lennem, még akkor is, ha ezzel nagyon megbántom a feleségemet.
2012. dec. 12. 21:10
 46/52 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám el, nem bántanám meg, nem aláznám meg a feleségemet.

Jönnek az ünnepek, sokat lehettek együtt, kényeztesd őt, beszélgessetek sokat, udvarolj neki.

Sok sikert !

2012. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben voltam 2x. Szakíts meg minden kapcsolatot a másik lánnyal, bármennyire fájdalmas is, és kezdd el szeretni a feleségedet. Pár hónap alatt újra szerelmes leszel bele. Fektess bele energiát. Megéri. A másik csajt meg felejtsd el, majd boldog lesz mással.

Én nagyon boldog vagyok, hogy így döntöttem, nagyon boldogok vagyunk a feleségemmel. Soha semmi ilyen botlást nem mondtam el neki, nem is gyanakszik. Mintaférj vagyok. :)

2012. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:
nem tudsz munkahelyet váltani?ha nem látnád a másik nőt minden nap,kiszeretnél belőle!vagy csak helyezzenek át másik osztályra,vagy kérd máshogy a beosztásod.
2012. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

47


A fejemet rámerem tenni, hogy nő vagy-de abból is az üresebb.


Aki ezt leírja amit te, az a büdös életbe sosem szeretett önmagán túl senkit, és megkockáztatom, hogy azt sem tudja mi az hogy szeretet.

2012. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Tévedsz, férfi vagyok, és mint írtam, egészen jó férj. 47 voltam.
2012. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!