Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam a feleségemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a feleségemnek, hogy másba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk házasok. Én szeretem a feleségemet, de valaki másba vagyok szerelmes. Ha a feleségem ölel, akkor nem érzem azt, mint amikor azt akibe szerelmes vagyok. A másikkal ölelésen túl nem történt semmi, még csók sem. Nem szeretném megcsalni a feleségemet. Tudom, hogy nagyon megbántanám, ha bevallanám, szerelmes vagyok másba, de a lelkiismeretem egyszerűen nem hagy nyugodni.

2012. dec. 11. 19:03
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Miért, mióta tart ez nálad? ha 2 hónapja ezen filózól?


1-eske voltam:)

2012. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
A másik nő tudja, hogy nős vagy?
2012. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
kb. 9 hónapja, nem fellángolásnak tűnik. Úgy érzem, mintha a másik felem lenne. Csak mindketten házasok vagyunk, ráadásul nekem van két gyerekem. Ha ezzel a nővel nem találkozom, én vagyok a világ legboldogabb embere. Így viszont épp ellenkezőleg.
2012. dec. 11. 19:46
 24/52 A kérdező kommentje:
Mindent tudunk a másikról, kollégák vagyunk...
2012. dec. 11. 19:47
 25/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem nem mondok semmit. A szerelem idővel talán elmúlik.
2012. dec. 11. 19:51
 26/52 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nehéz így, hogy gyerekek vannak... remélem a lehető legjobban fogsz dönteni.
2012. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 Pali1977 ***** válasza:
100%
Voltam már hasonló cipőben, és hidd el, vacak érzés, ha rájössz, hogy a másik nem is akar esetleg semmit, és a hidat meg már felégetted magad mögött. Ne tedd! Biztos hogy megéri? Inkább próbáld rendbetenni a kapcsolatodat a feleségeddel :) szerintem :)
2012. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

Az a másik nő tudja, hogy szerelmes vagy belé?


1-eske voltam

2012. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Azt hiszem írtam már, de a másik nő "elvileg" nem tudja, hogy szerelmes vagyok belé. Ugyanakkor már nem vagyunk gyerekek. Pontosan tudja, hogy nem közömbös, arról viszont tényleg fogalma sincs, hogy számomra nem csupán szerelem, hanem a nagy Ő.
2012. dec. 12. 10:00
 30/52 anonim ***** válasza:

Tipikus eset a tied. Élsz egy házasságban, amely jól - rosszul, de működik. Van két gyereked, s rengeteg problémád van velük, a feleségeddel, a háztartással. Az érzelmek kicsit megkoptak, 10 év után már nincs az a lángolás. Talán meg is hízott a feleséged (te is ?), a gyerekekkel is többet törődik, mint veled,otthonra nem öltözik ki. Reggel felébredsz egy "lompos, loncsos és bozontos", büdös szájú nő mellett. Reggeli készülődés, idegeskedés a reggeli, a fürdőszobahasználat, az utazás miatt, majd megérkezel a munkahelyedre, s ott találsz egy gyönyörű nőt ! Ő már mindezeken túl van, ott ragyog veled szemben, kifestve, csinosan, persze, hogy kivirul a bókjaid hallatán, csodálatod hatására. Össze sem lehet hasonlítani a két nőt !

Otthon, ébredés után ő is ugyanolyan, mint a te feleséged, de ezt te nem látod, te már csak a csillogást tapasztalod.

Belegondoltál - e abba, hogy mi lesz a gyerekeiddel, ha kenyértörésre kerül a sor ? Mert az valószínű, ha a feleséged megtudja, hogy kifelé kacsintgatsz, akkor rengeteg cirkusz vár rátok,válás lesz a vége, s ezt a gyerekeid is megszenvedik. Mit élnek át, ha megtudják, hogy az apjuk cserben hagyta őket ? Valószínűleg anyjuknál maradnak, s te vasárnapi apukává válsz, kimaradsz a mindennapi ölelésből, közös étkezésekből, játékokból, élményből.

Te a saját gyerekeid helyett neveled a más gyermekét. Idővel talán közös gyereketek is születik, kapcsolatotokat beárnyékolja a te gyereked, mi gyerekünk "élménye".

Anyagiakba belegondoltál ? Fizetésed 40 % - át levonják gyerektartásra, hova fogsz költözni az imádott nővel ? Eladod családod feje felől a lakást (ami talán még ki sincs fizetve), szerelmed ugyanezt teszi és két családot tesztek tönkre ?

És, a nagy lángolás után, hamarosan ráébredsz : az imádott, csodált nő sem különb, mint az elhagyott feleség, sőt ! Mivel rengeteg lesz a probléma, elmúlik a varázs, maradnak a hétköznapok, a megosztottság...


GONDOLD ezeket végig, hallgass a lelkiismeretedre.

Drukkolok neked, hogy jól dönts.

2012. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!