Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalni azt, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalni azt, akibe szerelmes vagy? Miért?

Figyelt kérdés
Egy ismimről van szó.Évekig volt társa,gyerekek is vannak.Végig csalta,éveken át,majd az "utolsóval" le is lépett,hogy ő milyen szerelmes.Viszont kb 2 hete voltak együtt,mikor ezt is csalni kezdte az ex-szel,8 hónapja van viszonya veleMiért ilyen ez az ember? 35 éves egyébként,én a tesója vagyok,próbálom megérteni,segíteni szeretnék neki,hogy észhez térjen végre.

2012. dec. 9. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Ha szerelmes vagy, akkor rajta kívül nincs más. >>Nem vagy szerelmes. Mármint a tesód.
2012. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na igen...mégis azzal az indokkal hagyta el a sógórnőm,hogy szerelmes ebbe a csajba,aztán meg viszony van a sógórnömmel.Most akkor melyiket szeretheti?Szeretnék neki valahogy utat mutatni,hogy felismerje ő is,ki a fontos számára.
2012. dec. 9. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Jajj, bocsánat, akkor a szeretőt is csalta? Nem olvastam figyelmesen. Azt hittem a feleségére mondta, hogy szerelmes és úgy lépett le.

Szerintem csak elege lett a családosból meg a megszokottból.

Te nem tudsz vele semmit csinálni, ha ő nem akarja. Meghát biztos így már a feleségnek se kéne vissza.

Vagy maga rájön, hogy elrontotta, vagy nem jön rá és így tartja jónak. Ez az ő élete....

2012. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!