Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes idézetek? (lent)

Figyelt kérdés
a barátomnak szeretnék valami rövid egyszerű idézetet karácsonyra ráírni egy közös képre . ne legyen túl nyálas sem . nem tudtok ötleteket??
2012. dec. 8. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
google
2012. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a sör jó
2012. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kék volt az ég és láttuk még,

A nyugvó napot ahogy vörösen ég.

Nem hallottunk mást

csak szépet a jót,

És elhittünk minden,

de minden szót.


Ránk nézett a hold, végtelen volt,

A pillanat ami Rólunk szólt,

Nem láttam semmit sem,

Csak erre emlékszem,

ez az mit éreztem.


Rólad álmodom minden éjszakán,

Eljössz hozzám minden éjszakán,

Rólad álmodom minden éjszakán,

Eljössz hozzám minden éjszakán,


Oh, repülnék, repülnék hozzád,

És barátunk lenne az ég,

Repülnék, repülnék, hozzád,

Csak erre vártam már rég.


Szilva lekvár színű

felhők között,

A földön maradt emberek fölött,

Szállunk mi ketten csak, te még én.

Velünk repül a hang és a fény.


Rólad álmodom minden éjszakán,

Eljössz hozzám minden éjszakán,

Rólad álmodom minden éjszakán,

Eljössz hozzám minden éjszakán,


Oh, repülnék, repülnék hozzád,

És barátunk lenne az ég,

Repülnék, repülnék, hozzád,

Csak erre vártam mar rég.


Rólad álmodom minden éjszakán,

Eljössz hozzám minden éjszakán,

Rólad álmodom minden éjszakán,

Eljössz hozzám minden éjszakán,


Rólad álmodom minden éjszakán,

Eljössz hozzám minden éjszakán,

Rólad álmodom minden éjszakán,

Eljössz hozzám minden éjszakán

2012. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.Ha azt mondom: szeretlek, azt nem megszokásból teszem, hanem azért hogy emlékeztesselek: te vagy a legjobb dolog, ami valaha történt velem.

2.Hol is van az a mennyország? Talán bennünk, amikor valakit szeretünk, és ő viszont szeret.

3.Úgy érzem, legjobb volna így maradni egy életen át: csak néznélek, boldogan, elégedetten.

4.Ha valaki egyszer megkérdezné, része vagy-e az életemnek, csak ránéznék, elmosolyodnék, és azt felelném: "Igen, a legjobb része."

5.Azt akarom, hogy legyen holnap, és újra holnap és újra, és azt akarom, hogy azokon a holnapokon minden percemet veled tölthessem.

6.Igen jól sejted, szerelem volt első látásra. Teljesen és visszafordíthatatlanul beléd szerettem. Tudtam, hogy az életem fordulatot vett abban a szent pillanatban, ahogy megláttalak.

7.Szeretlek azért, ami már most összefűz bennünket, és szeretlek már előre azért, ami eztán következik. Nálad jobb dolog még soha életemben nem történt velem. Már most hiányzol, de a lelkem mélyén tudom, hogy mindig velem leszel. A néhány nap alatt, amit együtt töltöttünk, te lettél az álmom.

8.Amikor először láttalak nem tudtam, hogy ilyen erős érzelmeket fogok irántad érezni. Nem gondoltam volna, hogy az álmaim rólad fognak szólni, és amikor meghallom a neved, pillangók röpködnek majd a hasamban. Amikor először láttalak, nem gondoltam volna, hogy szeretni foglak.

9.Egész életemben vártam rád, hogy elhozd nekem a tündérmesét.

10.Nem számít mikor jött, nem fontos, hogy nem volt mellettem a kezdetek kezdetétől. A lényeg, hogy megjelent és azóta nem hagy el. Soha nem hagyott még cserben; én sem hagyom őt. Nagyon vigyázok rá! Hatalmas kincs az életemben. Meglehet, ő az egész életem...

11.Amikor vele vagy, minden értelmet nyer. A szíved kalapál, mellette az vagy, aki lenni szeretnél, nem pedig az, aki tényleg vagy. És a gondolat, hogy nélküle éld le az életed, nemcsak kibírhatatlan, hanem elképzelhetetlen!

12.Amikor vele vagy, amikor öleled, amikor csókolod, amikor érzed az illatát, amikor fogja a kezed, minden probléma megszűnik körülötted. Csak arra gondolsz, milyen jó vele, a pillanatra, amikor úgy csókol, mint még senki ezen a világon, amikor olyan szorosan ölel magához, mintha soha nem szeretne elengedni, úgy érzed te vagy a világ legboldogabb embere. Semmivel nem foglalkozol csak vele, csak a pillanatnak élsz.

13.Jöhet bárki, mondhat bármit, ez a szem mindig téged lát.

14.Azon a napon rád találtam, egyedül jártam, senkire sem vágytam. Te értem jöttél és oly nagyon szerettél. Köszönöm, hogy a mindenem Te lettél


na milyenek? :)

2012. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!