Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam a feleségemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a feleségemnek, hogy másba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk házasok. Én szeretem a feleségemet, de valaki másba vagyok szerelmes. Ha a feleségem ölel, akkor nem érzem azt, mint amikor azt akibe szerelmes vagyok. A másikkal ölelésen túl nem történt semmi, még csók sem. Nem szeretném megcsalni a feleségemet. Tudom, hogy nagyon megbántanám, ha bevallanám, szerelmes vagyok másba, de a lelkiismeretem egyszerűen nem hagy nyugodni.

2012. dec. 11. 19:03
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
Hát így már egészen más a leányzó fekvése.
2012. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:

1-eske voltam


A másik hölgy tudja, hogy mit érzel iránta? beszéltél neki erről?

2012. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
Amikor a feleségedet megismerted, nem ugy érezted, hogy a nagy Ö-vel találkoztál?
2012. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
Nem ismeri a másik az érzéseimet. Ez a szerelem nem teljesülhet be. Családom van ez egyszerűen nem megy. Amikor feleségemet megismertem, nem ezt éreztem. Tudni kell, hogy feleségem papíron tökéletes, és ami azt illeti tényleg mindent megtesz a házasságunkért. Nem ezt érdemli tőlem.
2012. dec. 11. 19:30
 15/52 anonim ***** válasza:

"Tudni kell, hogy feleségem papíron tökéletes, "


Az milyen?:DD Már csak azért is érdekelne, mert én is férjnél vagyok, és megöl a kíváncsiság:DD

2012. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
Én elmondom mit tennék a te helyzetedben, de ez nem biztos, hogy könnyen kivitelezhető. Nagy elszántság, és önismeret, illetve akaraterő szükséges hozzá. Adj magadnak 1 hónapot, addig tedd a dolgod, a szokásos ütemben. Ez idő alatt ne találkozz egyik nővel sem. Közöld a feleségeddel, hogy az a helyzet, hogy belezúgtál más valakibe. És csak simán menj el, hidd el kitisztul majd minden. Bár mondom, én ezt tenném a helyedben, de nem egy könnyű út.(viszont kétségkívül a legegyenesebb) :)
2012. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Jó anya, jó háziasszony, jó szerető. De ez persze elég szubjektív tud lenni.
2012. dec. 11. 19:39
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

16


A legegyenesebb ha a családja mellett marad.Ha már van családja.

2012. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:

16


Nevelje fel a gyereket.


Az előző is én voltam(1-eske)

2012. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
16-os, kösz, ezen úgy két hónapja erősen gondolkoztam. De feleslegesen nem szeretnék fájdalmat okozni neki.
2012. dec. 11. 19:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!