Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam a feleségemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a feleségemnek, hogy másba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk házasok. Én szeretem a feleségemet, de valaki másba vagyok szerelmes. Ha a feleségem ölel, akkor nem érzem azt, mint amikor azt akibe szerelmes vagyok. A másikkal ölelésen túl nem történt semmi, még csók sem. Nem szeretném megcsalni a feleségemet. Tudom, hogy nagyon megbántanám, ha bevallanám, szerelmes vagyok másba, de a lelkiismeretem egyszerűen nem hagy nyugodni.

2012. dec. 11. 19:03
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:

"A másikkal ölelésen túl nem történt semmi, még csók sem."


Te most kit akarsz ennyire hülyének nézni?:XDDD

2012. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Ne feltétlen így.

De mindenképp mondd el neki, hogy megtetszett más, mit lehetne tenni, hogy rendbe tegyétek! Randizzatok újra, sokat beszélgessetek, szeressétek egymást.

2012. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben voltam,vagyok! Én nem mondtam meg,és el is szalasztottam a lehetőségemet! Amit most kicsit bánok,de nem tudhattam,hogy mi lenne a válasza a másik lánynak.Én is nagyon belezúgtam,viszont páromat is szeretem,és képtelen vagyok dönteni,de lehet inkább gyáva vagyok öszíntének lenni.Nehéz helyzet sajnos.Dünts úgy ahogy érzel! 32/F
2012. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Tényleg nem történt semmi. Azt kívánom, hogy bárcsak ne találkoztam volna a másikkal. De beleszerettem. Most próbálnám elfelejteni, de nem megy.
2012. dec. 11. 19:10
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szerelmed is viszonozza az érzéseidet, és komolyan gondoljátok a folytatást, akkor mondd meg a feleségednek. Én úgy gondolom, hogy egy "kirakat" házasságban nem lehet élni, ha boldogtalan vagy és úgy érzed, nincs jövője a házasságodnak, lépj. Lehet, hogy a nagy Ő-t szalasztod el, ha nem lépsz!
2012. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
0%

1-eske voltam


Te figyi, állítólag felnőtt ember vagy, ugyi? állítólag átölelted, ugyi? szerelmes vagy, ugyi?akkor miért akarod bemagyarázni, hogy nem történt semmi más?:DDD


Tudod mondjuk ha ezt egy tini adja elő akkor oké-de nem egy felnőtt:DD

2012. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
19%
Az is más lenne ha azt írtad volna, hogy valóban(ölelés se!) történt. Akkor csendben maradtam volna:DD
2012. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Itt több dolog lehetséges:

1. Rossz a kapcsolatod a feleségeddel, az új nő csak az újdonság varázsa miatt vonz, pár hónap múlva őt is megunnád. Hozd helyre a kapcsolatot a feleségeddel.

2. Annyira rossz a kapcsolatod a feleségeddel, hogy már nem lehet helyrehozni, akkor lépj ki a házasságból, és indíts tiszta lappal az új nővel.

Más megoldás nincs.

2012. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
A másik lány igazából asszony... És hűséges, szereti a férjét. Sokáig rágtam a fülét, próbáltam randira hívni. Mikor már feladtam, Ő szerette volna, mondta, hogy találkozzunk. Végül nem lett belőle semmi. Próbálunk barátként viselkedni, de én szerelmes vagyok.
2012. dec. 11. 19:18
 10/52 A kérdező kommentje:

1-eske, hidd el, pont úgy érzem magam, mintha tizenéves lennék, az egész helyzet annyira béna... 10 év alatt nem mondom, hogy nem fordultam meg nők után, de felnőttként tudtam kezelni a dolgot.

Most viszont úgy érzem, hogy a nagy Ő-vel találkoztam.

2012. dec. 11. 19:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!