Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam a feleségemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a feleségemnek, hogy másba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk házasok. Én szeretem a feleségemet, de valaki másba vagyok szerelmes. Ha a feleségem ölel, akkor nem érzem azt, mint amikor azt akibe szerelmes vagyok. A másikkal ölelésen túl nem történt semmi, még csók sem. Nem szeretném megcsalni a feleségemet. Tudom, hogy nagyon megbántanám, ha bevallanám, szerelmes vagyok másba, de a lelkiismeretem egyszerűen nem hagy nyugodni.

2012. dec. 11. 19:03
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Én az előzőhöz annyit fűznék hozzá, hogy ha a feleség kapná meg azokat bókokat, pillantásokat, lehet, hogy ő is kivirulna...
2012. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
30-as! Ez szinte szó szerint így van, ahogy leírtad. Nagyon sokat segít ez a válasz. De hogy tudnék kiszeretni a másikból? Igen, az eszemmel tudom, hogy mi lenne a helyes, de a szívem irgalmatlan erővel húz másfelé. Kész háború ez a lelkemben.
2012. dec. 12. 14:29
 33/52 anonim ***** válasza:

29-re


Emlékszel arra amikor a nejedért és mint családért felelősséget vállaltál? Ez jusson eszedbe. Egy emberi kapcsolat, akár a nejeddel, akár mással felelősség.Olyan amit nem dobunk el.A felelősség holnap után is felelősség.Nem csak neked, hanem annak a másik nőnek is.

2012. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

33


1-eske voltam.

2012. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

31


Ez nem igy van, mert eleve nem szerelmi házasságuk volt.

2012. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

Kedves 35 - ös ! Miből gondolod, hogy nem volt szerelmi házasság ?

Nyilván most, hogy olyan szerelmes, ez elhalványítja annak a 10 évvel ezelőtti szerelemnek a fényét.

A nagy okosok szerint egy szerelem max. 3 évig tart (lángol), utána átalakul szeretetté, megszokássá, egymás és gyerekeik iránti felelősségérzetté.

Nem lehet 3, vagy akár 10 évenként lecserélni a feleségünket, családunkat, hisz házasságkötéskot nem ezt vállaljuk.

2012. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

36


Ezt a kérdező irta a 14-esében:


Amikor feleségemet megismertem, nem ezt éreztem.

2012. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

"De hogy tudnék kiszeretni a másikból?"


Szeress bele a feleségedbe... tudom, könnyű mondani, de figyelj: felnőtt ember vagy, és gondolom, tisztában vagy azzal, hogy a szerelmet akármilyen misztikus és titokzatos élményként éljük is meg, valójában pusztán pszichológia és a hormonok játéka. Van a közeledben egy szimpatikus illető, és elkezdesz rá odafigyelni, észreveszed a számodra vonzó tulajdonságait és azokra koncentrálsz, kedveskedsz neki és figyeled a reakcióit... ugyanezt meg tudnád tenni a feleségeddel is, ha akarnád, és, még ha eleinte talán picit erőltetni kellene is, jönne az érzés...

10 év után, egy végtelenségig kihűlt házasságban újra elkezdtem "randizgatni" a férjemmel. És ahogy mentem a randira, azt vettem észre, hogy pillangók röpködnek a gyomromban... egyszerűen az a szituáció, hogy randira megyek, kihozta belőlem az ezzel kapcsolatos érzéseket!

Ugye tudod, hogy tudományosan bizonyított tény, hogy ha rossz kedved van, és elkezdesz mosolyogni, az izmok mozgása révén egy idő után endorfin kezd el termelődni az agyban?! Hát valami ilyesmit kellene neked is... kezdj el tudatosan beleszeretni a feleségedbe... és ez meg tudja hozni az érzést is, bármilyen hihetetlen is!

2012. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

38


Tudatosan senki nem tud szeretni, aki ezt mondja-az sosem szeretett magán kívűl senki mást.

2012. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
# 39: Nem értetted meg a lényeget! Nem arról van szó, hogy szeressen bele egy random módon kiválasztott nőbe, hanem hogy akivel összekötötte valamiért az életét, az iránt újítsa fel magában az érzéseket - és ezt tapasztalatból mondom, hogy működik. Elkezdeni igenis tudatosan kell, de utána már jön magától. Ha nem működne, akkor nem lennének 80 évesen is kézenfogva sétáló párok...
2012. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!