Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol lehet manapság rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság rendes barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Itt nem a disco k*rvákra gondolok, hanem normális csajokra, akik tényleg komoly kapcsolatot akarnak. Ha van még ilyen egyáltalán...

2012. okt. 3. 21:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
őszintén, aki szórakozóhelyen ismerkedik, meg szépnek és jócsajnak tartja magát, az szerintem nem a "rendes" kategória
2012. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Szerintem meg ne keressél direktbe. Ha ezen jár az agyad, hogy mikor és holt találok már ilyen lányt, akkor csak ennek a hiányára koncentrálsz folyton és nem találtok egymásra. Egy normális lány akkor fog majd belépni a képbe, mikor nem is számítasz rá. Nem kell őket megkeresni,jönnek ők ha kész vagy rájuk. Legyél rendben magaddal és akkor majd kapsz egy olyan lányt aki szintén rendben van magával:)
2012. okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

az utolsó válasszal ne foglalkozz, lány írta.

ha nem akarod alább adni vagy egyedül lenni akkor mindenképp tenned kell valamit egy ilyen lányért, és sokáig kell keresned. nem árt ha közben magad is fejleszted kicsit.

2012. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Már rátaláltam a megoldásra, nem is keresek rendes lányt, csak szex, aztán csá, kár a gőzért, ribanc mind
2012. dec. 3. 23:34
 25/26 anonim ***** válasza:

persze, nem érdemes vesződni vele, úgyis csak teszik a szépet meg romantika ígyúgy, egy pár hét után meg leszopnak és egy hónap múlva megcsalnak. az a baj hogy a fiúk fejében sokszor még a népmesék élnek az okoslányról meg a királylányokról meg ehhez hasonló mítoszokról.

kb annyi esélyed van ilyen lányt találni mint megnyerni a lottó 5öst. csak mindenki szerelemnek hívja a szexkapcsolatait mert néha beszélnek is egymással.

2012. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogy érted azt, hogy néhány hét után leszopnak és megcsalnak? :D Az utóbbi valóban csúnya, de az előbbihez te is kellesz, meg te élvezed nem? vagy mi? :D Esetleg ha lenézed azért mert leszopott, akkor lehet hogy úgy kiábrándul belőled hogy meg is csal. Én örülnék hogy szereti csinálni magától, viszonozni kell és mindenki boldog
2015. márc. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!