Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kéne belekezdenem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne belekezdenem egy barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves fiú vagyok még sosem volt barátnőm és már szerintem itt lenne az ideje egynek, mert már jó pár haveromnak is van, de nem tudom hogyan kellene kezdenem barátnőt találni. A segítségeteket szeretném kikérni és előre is köszi az értelmes válaszokat!
2012. szept. 29. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ha egy lánnyal majd úgy érzed hogy komoly a kapcsolat, terelheted rá a témát. De keresni hülyeség, annál inkább lealkudsz majd vkinél, és csak a társaság kell majd, mint a szerelem

2012. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen addig oké csak nem nagyon beszélek lányokkal amióta általánosból kikerültem középiskolába és 1 lányt sem ismerek az a baj.
2012. szept. 29. 20:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Legalább is abban az iskolában/városban
2012. szept. 29. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmiről sem lemaradva. Amúgy meg, ha nincs a szomszédodban lány, akkor próbáld meg két utcával arrébb... ha az se működik, akkor irány a társkeresők. Bár nem hinném, hogy a magad 15 évével ez a kérdés már létszükségletű lenne.
2012. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van még időd..
2012. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!