Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezhetnék barátnőt? 14F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék barátnőt? 14F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy több tucat kérdés van már ezzel kapcsolatban és légyszives kíméljetek a "ráérsz még" válaszokkal. Szóval lehet, hogy ráérnék még ezzel, de én komolyan kezdek aggódni, hogyha ez így megy tovább akkor egyhamar nem lesz barátnőm. Nincs valami túl sok önbizalmam, pedig mostmár eljutottam odáig, hogy ne taetsam magam csúnyának (közepes testmagasság, világosbarna rövid haj, kicsit vastag fekete keretes szemüveg, kinézetbe hasonlítok oszt. társaim, akik bejönnek az imerős csajoknak), viszont ott a probléma, hogy mint mondtam nincs túl sok önbizalmam, amég oszt. társaim hülyülnek én valamikor csak ülö és nézem őket, mert nem birok hozzászólni a témához. Az emberek valamikor csak átnéznek rajtam, mintha ott se lennék, szinte mindig engem említenek / kérdeznek meg utoljára. Tehàt az igazi kérdés : szerintetek hogy szerezhetnék több önbizalmat? Bocs a kisregényért.

14F


2012. aug. 22. 03:31
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ki kéne alakítanod magadnak egy barátikört,de nem a mostaniosztálytársaiddal kéne ,új embereket megismerni; ha most vagy 14 akkor jól gondolom hogy most fogsz menni középsuliba?
2012. aug. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

8+4-es suliba járok, de amúgy most még csak nyolcadikba megyek

kösz a tanácsot :)

2012. aug. 22. 03:45
 3/7 anonim ***** válasza:
na mindegy szóval ismerkedj új emberekkel náluk "tisztalappal kedhetsz"...mert a mostani osztálytársaid ismernek,nem azt mondom ,hogy másnak mutasd magad mint amilyen vagy a új embereknek,csak legyél nyitottabb,bátrabb és érdeklődő
2012. aug. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok, megfogadom
2012. aug. 22. 03:58
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy le fogtok pontozni, de itt is lehet barátnőt találni. Én hátsószándék nélkül elkértem egy korombeli lány facebookját, és kb. 3 nap alatt egymásba szerettünk. Azóta is együtt vagyunk távkapcsolatban, de jól bírjuk. :) 14/f
2012. aug. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt is el lehet beszélgetni:)

Am.meg mindjárt indul a suli,legyen kicsit nagyobb önbizalmad.Ha nem vagy csúnya ,nem tudom miért nincs.:)

2012. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csabaorl válasza:

fordulj ki magadból...ugyanaz az ember leszel mint eddig csak mégis más..nincs olyan h szerepet játszol mer minden egy szerep..ha önbizalmatlan vagy az is egy szerep és ha már muszály valami szerepet fel venni magadra (mert muszály te nem te vagy csak hiszed) akkor már fel vehetsz olyat is hogy te vagy a király mindenki a haverod és te kellesz a körülötted lévő csajoknak..te vagy a lényeg ne érdekeljen semmi csak éld ki magad ha barátnőt akarsz kezdj el radikálisan ismerkedni menj oda hozzájuk dumálj nekik ne hazudj, igazat se mondj csak add azt aki akkor elő akar jönni aztán már pik pak ott lesz a barátnő ha meg koccoltat egy két csaj akkor az az ő bajuk ők nem léteznek csak te így állj hozzá..azér vannak hogy neked jó legyen próbálgasd csak őket meg magad sose késő semmi és még az elején vagy csak nyugodtan boldogan és békében..vagy idegesen szomorúan harcolva ahogy érzed egyik se te vagy tapasztald meg a szimpatikusabbat

egyenlőre ennyit tudtam ha kell nő írjál privátba

Ave

2012. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!