Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban már csak gyúrósként lehet barátnőt, akár feleséget szerezni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nem.

23/L

2012. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Igen, gyúrd szét magad, szedd a tömegnövelőket, attól majd biztos nem leszel szerencsétlen. Ha meg azt hiszed, hogy ez a titka, hogy nőt találj, akkor miért nem mész el gyúrni?!

Biztos, amúgy az összes házas férfi kigyúrt, soha még egy vékonyat vagy pocakosat nem láttam... Mind kigyúrt és audija van, és sok pénze és egy kicsit brad pittre is hasonlítanak. Mindegyik.

És a világ a hibás, mert te nem ezüstkanállal a seggedben születtél és ezért már nem is tehetsz semmiről, csak ugye a kormány, meg a gazdasági helyzet, szóval ezért nincs neked csajod... Pfff...

2012. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lófaszt! Én tök ropi vagyok, mindig is az voltam, de eddig nem voltak nagy gondjaim a barátnőszerzéssel...
2012. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
A kigyúrt pasik undorítóak :|
2012. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Rs. ***** válasza:
Ez egy hülye kérdés volt.. Lehet, hogy valakinek ez bejön.. de az is nagy buta ember lehet, ha a külső valakinek ennyire számít..
2012. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem! Sem időm,sem akaratom nem lenne a gyúrásra! Elég melóban pörögni,mégis volt is,és van is párom!


27/F

2012. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Talán az lehet az elsődleges gondom, hogy nem keresem a nők társaságát?
2012. szept. 10. 16:33
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Én arra tippelnék, hogy hülye vagy, az a te problémád...
2012. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem igaz. 177 cm és 62 kg vagyok, mégis volt több barátnőm is.
2012. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sose tetszettek a kigyúrt pasik... ijesztőek.

26L

2012. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!