Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te elfogadnád, hogy a pasid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elfogadnád, hogy a pasid meglátogassa a volt feleségét a kórházban, mert műtik, és senki nem fog bemenni hozzá?

Figyelt kérdés

Ő azt mondja ez csak emberség,de azért az előzményeket tudni kell!Legalább 5ször hagyott el miatta,és aztán mindig sírva könyörögte magát vissza hozzám.Mindahányszor vissza is fogadtam,és újjúlt erővel,hogy engem szeret,beleadtam mindent a kapcsolatunkba.Na most:jön ezzel a baromsággal,hogy senki nem fogja meglátogatni és hogy ne féltékenykedjek,hogy ez idézem:"neked nem fáj"!!!pfff...Annyi átverés után még megbocsássam neki ezt is?

Kérlek benneteket ,segítsetek!Érdekel a véleményetek!:)


2012. júl. 12. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Látogasd meg te, megelőzve ezzel, hogy senki ne menjen be hozzá. Lehet, hogy hülye ötlet. Sőt biztos. :)
2012. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

5X elhagy, és még te adsz bele apait anyait?

Egyetlen tippem van, tartsd magad többre a semminél. Az segít. Aztán hagyd el, és keress egy igazi férfit, aki nem néz hülyének és nem könyörög zokogva, ha éppen a szamár is jó neki, mert a ló épp elzavarta.

2012. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ennek a kapcsolatnak nem látom értelmét, ha már többször szétmentetek. Szerintem ennek soha nem lesz vége és a volt felesége iránt még mindig érez valamit, függ tőle.
2012. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.....:)nekem is ez lenne a tippem,elhagyni....:(megbolondulok....
2012. júl. 12. 21:19
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom neki,hogy ne hazudjon és mondja meg,h érez még iránta valamit...elfogadom és elengedem,mit szórakozik???!!!de neeeem....azt mondja fogjam fel,ők már soha nem lesznek együtt..
2012. júl. 12. 21:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Ebben tényleg van valami...ha erre hivatkozik, hogy úgysem látogatná meg senki, hát látogasd meg te:)

Meglátod a reakcióját, abból lejön, érez e valami iránta.

Ha simán rábólint, tényleg csak az emberség vezérli, ha győzködni próbál, miért ő menjen, akkor ott van valami.

2012. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt mondod menjek vele,és akkor ott,nézzem meg a reakcióját?
2012. júl. 12. 21:27
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy úgyis tudtam a választ erre a kérdésre.....hát persze hogy nem mehetek fel vele hozzá,hogy nézne az már ki?hisz utáljátok egymást!
2012. júl. 12. 21:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor mondd neki, hogy menjen, de akkor nem is kell visszajönnie.
2012. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,h mire hazajön összeszedem én a holmiját,még pakolnia sem kell.Azt mondta buta vagyok,amiért féltékenykedek,és elrontok mindent.Kérdem én:nem ő ront el mindent a húzásaival?Nem kellett volna belegondolnia,hogy azok után,amiket velem tett,még csak a gondolatát is elveti a látogatásnak?!Kezdem azt hinni,hogy ez szellemileg fogyatékos!!!
2012. júl. 12. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!