Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol lehet manapság rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság rendes barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Itt nem a disco k*rvákra gondolok, hanem normális csajokra, akik tényleg komoly kapcsolatot akarnak. Ha van még ilyen egyáltalán...

2012. okt. 3. 21:59
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Szórakozó helyet én sem ajánlanám, oda nem azért mennek az emberek, hogy komoly kapcsolatot kezdjenek. Sok lány van hasonló helyzetben, csak nehezebb őket megtalálni, de utcán vagy közlekedési eszközökön mindenki utazik oda kell menni és beszélgetni! :)
2012. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Inkább az a kérdés, hol lehet manapság rendes pasit találni!! :S

L.

2012. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
szerintem az a lány, aki manapság nem talál rendes pasit, vagy valami nagy hibával rendelkezik, vagy anti/aszociális. persze az is meglehet hogy a rendes srácok szintén nem nagy bulizósak, ezért nem is lehet őket megtalálni sok helyen. viszont 100 másik lehetőség van: net, sport, közterületek, művészet-szórakozás(kulturált) stb...
2012. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
rendes pasit? az a baj hogy a lányok nem akarnak rendes pasit, mert az unalmas, olyan kell aki után lehet sírni
2012. okt. 8. 16:51
 15/26 anonim ***** válasza:

én komoly kapcsolatot szeretnék


25L

2012. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
azt nem mond hogy nehéz hozzá pasit találni, a nőknek nem nagyon vannak ilyen gondjaik :)
2012. okt. 9. 12:59
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a problémàm, hogy nem talàlok normàlis pasit.
2012. okt. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ja és szép vagyok. Sokan hajtanak ràm, de mind alkesz, füves vagy sötét, bunkó vagy csak le akarnak fektetni.
2012. okt. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Milyen pasi kéne neked? Lehet túl magasak az elvárásaid :)
2012. okt. 10. 14:18
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Különben is jó csaj vagyok, szóval még senki se ellenkezett, ha össze akartam jönni vele. De komolyan én csak olyan pasikkal futok össze, akik semmi tiszteletet nem mutatnak. Szórakozòhelyen rendszeresen ilyenekkel jönnek oda, hogy 'jössz dugni?", meg hasonlók. Tényleg van aki erre igent mond? Meg azt vàrjàk, hogy mindjârt este jöjjünk össze, de én nem dugom bele a nyelvem valaki szàjàba, akit csak fél óràja ismerek. Hívjon el randizni vagy valami.
2012. okt. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!