Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire nehéz barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MasterPeace kérdése:

Miért ennyire nehéz barátnőt találni manapság?

Figyelt kérdés

Nem tudom a dolog csak személyes vagy általánosságban nehéz..Én nem találok sehogy sem barátnőt..Chat társkereső meg minden ilyesmi már lerágott csont.Bulizni nem járok, kocsmába se vagy egyéb szórakozóhelyre.De tuc tuc zene alatt hogyan ismerkedsz pláne ha ott van egy bazi nagy kopasz állat hogy mit akarsz a csajomtól című.Buszon tök gáz (nem adnak meg számot) , közértbe vicces (szintén nem adják meg).Már mindent próbáltam..

Bennem van a hiba?


Egyszerűen nincs ötletem..

(28 éves srác)


2010. júl. 1. 10:53
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Hát így nehéz. De ha van valami hobbid, akkor könnyebb azon keresztül ismerkedni. Ugye nekünk, tiniknek könnyebb, ott a suli, munkahelyen már neccesebb ismerkedni...
2010. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 Holdtündér ***** válasza:

Valahová járnod kellene pedig. Otthon hiába várod hogy egy nő becsöngessen hozzád és megadja a számát.

Járj társaságokba, nem muszáj pont diszkóba. Vannak csöndes, hangulatos szórakozóhelyek is.

2010. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

Elmondom az én bevált módszeremet: MyVIP-en nézelődjél, és ha szimpatikus lesz egy csaj akkor vedd fel msn-re. Ha te is szimpi vagy neki akkor jöhet a tali....


Jótanács: Egyszerre vegyél fel 4-5-öt is... mert lehet hogy csak egynek leszel szimpi....

2010. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Köszi aranyosak vagytok de pasi vagyok :) Na most olyan hobbi nehezen van ami pl egy lánynak is tetszik.Teszem fel hol találok olyan lányt aki Hungaroringre kijönne velem például a World Series by Renault ra, Fotózok de fotós lányt aki hobbi szinten csinálja nem ismerek.


Hobbival ismerkedni? (nehéz szerintem)


Hova kéne eljárnom? (Vannak csöndes, hangulatos szórakozóhelyek is.) Ez oké de mégis merre? és kivel?

Egyedül menjek le? Az milyen már..

2010. júl. 1. 11:02
 5/48 anonim ***** válasza:

11:02-vagyok... Ha gondold írj privit szívesen beszélgetnék veled a témával kapcsolatban...


19/F

2010. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 Funktasztikus ***** válasza:
100%
mert kevés a normális lány:D
2010. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Rendben köszi felkereslek mindenképp
2010. júl. 1. 11:08
 8/48 anonim ***** válasza:
11:08!!! Így van... kevés sajnos... De hidd el nekem ha keresed akk meg lehet találni elöbb utób!!!
2010. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
Kezdj el salsázni, tele van korodbeli szingli csajjal :)
2010. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

szerintem csak nem keresel eleget, és tényleg nem a megfelelő helyen. igenis sok lány van, aki szereti a forma1-et, én is ismerek vagy hármat, és szerintem rengeteg lány fotózik hobbiként! többek között én is.


szerintem a myvipes módszer nem igazán értelmes... legalábbis én utálom, hogyha a külsőm alapján kategorizálnak be. márpedig ha myvipről veszel fel lányokat msn-re, akkor ezt teszed.


ezenkívül pont, hogy ismerkedni akarsz, akkor meg nem azon kell rágódnod, hogy nincs kit elvinni a szórakozóhelyre... majd ott összeismerkedsz valakivel, ez a lényeg. itt az internet, itt keresgélhetsz neked megfelelő helyeket. és akkor mondjuk elmész az egyik haveroddal. legyél kissé találékonyabb, és ne azzal foglalkozz, hogy "ez milyen már" meg hogy "szerintem nehéz".

2010. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!