Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire nehéz barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MasterPeace kérdése:

Miért ennyire nehéz barátnőt találni manapság?

Figyelt kérdés

Nem tudom a dolog csak személyes vagy általánosságban nehéz..Én nem találok sehogy sem barátnőt..Chat társkereső meg minden ilyesmi már lerágott csont.Bulizni nem járok, kocsmába se vagy egyéb szórakozóhelyre.De tuc tuc zene alatt hogyan ismerkedsz pláne ha ott van egy bazi nagy kopasz állat hogy mit akarsz a csajomtól című.Buszon tök gáz (nem adnak meg számot) , közértbe vicces (szintén nem adják meg).Már mindent próbáltam..

Bennem van a hiba?


Egyszerűen nincs ötletem..

(28 éves srác)


2010. júl. 1. 10:53
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Írok egy példát, szerintem ha van egy kis szabadidőd ez se rossz: pl . ha mondjuk pesti vagy Duna part, vagy ahol laksz, valami szabadtérre, parkba kisétálni, kocogni, kutyát sétáltatni, mert szerintem ott is vannak lánykák, akik egy egy pillantást viszonoznának, és akkor mégsem a személytelenebb internetes keresés során kapnád a másiktól az első benyomást. ( megint előző...jóval feljebb
2010. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Én elmennék veled a Hungaroringre =)
2010. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Húhhh a legutóbbi kommentedhez még hozzáfűzném, hogy nagyon is rossz hozzáállás, miszerint a lányok a pénzre mennek (IGENIS VAN KIVÉTEL, PL ÉN, MEG SOK ISMERŐSÖM), azok meg akinek a lóvé meg a parasztvakítás számít jobb is ha elkerülnek, mert abból a kapcsolatból se lesz sok jó.Gondolom te nem ilyen lányokat keresel. Nekem speciel nem jönne be ha csini vini extra márkás cuccba, meg audival nyomulna valaki, és olyan feszélyezve érezném magam, hogy csak na... és hozzáteném nem azért mert csóró vagyok, hanem pont hogy a belső értékeit ezzel homályosítja, (felszínesnek tűnne)ami pedig sokkal fontosabb a pénznél egy normális, harmónikus kapcsolat kialakításához.
2010. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Ha rendes lányal akarsz összejönni akkor nem a BMW a lényeg, a rendes csaj nem azt nézi hogy van e vagy nincs BMW-éd... Persze az nem hátrány ha van..... A másik az az hogy ki kell mozdulni a számitógép elöl, mert ha nem mozdul ki az ember akkor nem is lesz barátnője.....
2010. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

Kedves 11:28 jó lenne de sajnos már nincs kutyám kis koromban volt egy Német Juhászom (Betty) imádtam, na ő egy olyan lány volt aki soha nem hagyott el és hűséges volt :)

De ne nevessetek ki tényleg imádtam a kutyámat :)


Kedves 11:30 Gyere, viszont apuci nekem nem tolt a fenekem alá se kocsit se motort.Szóval BKV, Hév meg Busz és dög meleg lenne :) Még én is erősen gondolkozom, tűző napon nem éppen ideális..

2010. júl. 1. 11:41
 26/48 anonim ***** válasza:
Biztos rendes srác lehetsz hozászólásaid alapján, mondanám én is , hogy elmennék veled ide-oda ha épp társaság híján múlik, de lány mellett meg megint nehéz ismerkedned, viszont ahogy olvasom már jött visszajelzés, szóval hajrá, és írj majd hogy alakul, drukkolok!!! (előző, előző, előző...:)
2010. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Amúgy meg az hogy apu nem tolt alám semmit, ilyet ne mondj, mert miért a szülőknek kéne, egy bizonyos korban eljut az ember ha lassan is de biztosan szorgalommal, hogy legyen neki ez vagy az (kocsi, mostor, lakás, mit tudom én ...), tehát nem feltétlen a szülőknek a feladata kocsit venni a gyereküknek, aki meg így kapja, értelemszerűen nem is vághat fel vele, hisz nem az ő érdeme, hanem a szüleié, és az ember nem a párja szüleivel fog élni, hanem a gyerekükkel, akivel együtt közösen fogják a jövőt felépíteni.... nem így van??? aki meg nem így látja, mondom jobb ha elkerül..
2010. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
11:28 voltam..
2010. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

Aki esetleg most irt nekem az kérem írjon újra mert a szolgáltató amit megadtam elsőre az most megint nagyon pocsék..másikat adtam meg.


Köszi

2010. júl. 1. 12:02
 30/48 A kérdező kommentje:

Kedves 11:46 igen az vagyok de látod a mai világban ez nem sokat számít vagy nem értékes dolog..


..vagy csak nem a megfelelő lánnyal találkoztam eddig.

(Ez lehet akár kérdés is)

2010. júl. 1. 12:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!