Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire nehéz barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MasterPeace kérdése:

Miért ennyire nehéz barátnőt találni manapság?

Figyelt kérdés

Nem tudom a dolog csak személyes vagy általánosságban nehéz..Én nem találok sehogy sem barátnőt..Chat társkereső meg minden ilyesmi már lerágott csont.Bulizni nem járok, kocsmába se vagy egyéb szórakozóhelyre.De tuc tuc zene alatt hogyan ismerkedsz pláne ha ott van egy bazi nagy kopasz állat hogy mit akarsz a csajomtól című.Buszon tök gáz (nem adnak meg számot) , közértbe vicces (szintén nem adják meg).Már mindent próbáltam..

Bennem van a hiba?


Egyszerűen nincs ötletem..

(28 éves srác)


2010. júl. 1. 10:53
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Egyet értek 11:09 el nagyon kevés a rendes lány!!

Tapasztalat..!! (Ha van is akkor 100% foglalt)


Salsázni?? Mackósabb alkatom van, vicces lenne..

2010. júl. 1. 11:15
 12/48 anonim ***** válasza:
Szia, igaza van annak aki szerint már a munkás években nehezebb ismerkedni, mert hát jóval lefoglaltabb az ember, és gondolom nem a munkatársak közül akarsz szemezgetni. Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy járj el valahova, de ez is csak akkor jó, ha van egy haveri, baráti kör, mert egyedül tényleg nem jó, vagy társkeresőkön tovább próbálkozni. Én személy szerint még azt tudom javasolni nekedlányként, hogy járj nyitott szemmel, légy barátságos, és nem árt a szemkontaktusra is koncentrálni, mert ha összepillantasz valakivel, akkor nyugodtan menj oda, szólítsd meg, veszteni valód nincs. Az rendben van hogy 21 század...stb, de egy lány azért kevésbé szívesen teszi meg az első lépést, hajrá, sokszor csak ez hiányzik, én legalábbis így látom... sok sikert!!!
2010. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:

Kedves 11:15!! Nekem a myVIP-es módszer már bevált módszer... Az igaz hogy a myVIP nem társkereső, de én arra használom...


19/F

2010. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
Én is szeretek fényképezni:D
2010. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Erre azt tudom mondani hogy hiába megy oda az ember normálisan udvariasan (ahogy kell) nem fognak vad idegen pasiknak számot kiadni..Ez még érthető is.

De miért nem lehet egy esélyt adni? Összedőlne a világ?


Valahol a lányokban van hiba szerintem.

2010. júl. 1. 11:20
 16/48 anonim ***** válasza:
És még annyi, igenis sok rendes lány van, és ők nem is elsősorban kocsmák, discók körül, de mi lányok is hasonlóan vagyunk ám a hol találok rendes fiút kérdéssel? szóval próbálj te közeledni ha szimpatikus neked egy lány, és lehet ő meg pont arra vár, hogy megszólítsák...(előző voltam
2010. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

Az összes rendes lány foglalt!! De ez engem nem érdekel, én akkor is megpróbálkozom nála ha tetszik!!!


Az igaz hogy veszélyes dolog... már meg nem mondom hány fenyegetést kaptam hogy így meg úgy megleszek verve... de mindig kell egy kis kockázatot válalni...

2010. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Hát én meg női szemmel úgy gondolom, hogy ha nekem szimpatikus a srác, és megfog benne valami, akkor bizony nem küldöm el, a visszautasításnak lehet oka hogy már foglalt, nem neked szól a visszautasítás, csupán hűséges ,nem???
2010. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

Egyszerűen arról van szó hogy van egy ideál amit 90% a lányok többsége követ miszerint (Legyél helyes, legyen pénzed és kocsid),


Az átlagos srácok meg mennek a levesbe..

Na ezért nincs barátnője sok velem egykorú srácnak sem.

2010. júl. 1. 11:24
 20/48 A kérdező kommentje:

"..csak nézzük azt hogy egy CR9 (Cristiano Ronaldo) tipusú srácnak szerintetek kell ilyen lealacsonyító dologhoz fordulnia mint forumban azt kérdezni miért nincs barátnőm?


..hát nem mert 10 percenként más nőkkel vannak az ilyenek.


(Egyébként CR9 jól focizik) , megérdemli a sikert.

2010. júl. 1. 11:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!