Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire nehéz barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MasterPeace kérdése:

Miért ennyire nehéz barátnőt találni manapság?

Figyelt kérdés

Nem tudom a dolog csak személyes vagy általánosságban nehéz..Én nem találok sehogy sem barátnőt..Chat társkereső meg minden ilyesmi már lerágott csont.Bulizni nem járok, kocsmába se vagy egyéb szórakozóhelyre.De tuc tuc zene alatt hogyan ismerkedsz pláne ha ott van egy bazi nagy kopasz állat hogy mit akarsz a csajomtól című.Buszon tök gáz (nem adnak meg számot) , közértbe vicces (szintén nem adják meg).Már mindent próbáltam..

Bennem van a hiba?


Egyszerűen nincs ötletem..

(28 éves srác)


2010. júl. 1. 10:53
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is nem a megfelelővel, na de tudod ami késik nem múlik, csak próbálkozni kell. Két éles tábor létezik mindenki számára (főleg ebben a korosztályban), az egyik akik foglaltak már, vagy egyedülállók, épp a fennt említett okok miatt ,a másik pedig a szűkebb kör, aki számunkra megfelelő lenne, csak rá kell bukkanni. Érdekes példákat tudnék hozni erre, na de most nem ez a kérdés...
2010. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

No de látod a kis 11:30 as Hungaroringes lány sem ír nekem pedig az ő levelét nagyon vártam, (várom)


:-)


Akkor most megint a pasikban van a hiba? :)

2010. júl. 1. 12:27
 33/48 anonim ***** válasza:
Viszont ha szabad kérdeznék én is, előző kapcsolataidban te sok negatívumot tapasztaltál a lányok részéről? mert én úgy látom, hogy nagyon elvette a kedved valaki az ismerkedéstől. Sose azt nézd mi volt, hanem szűrd le a következtetést és a jövőbe tekints (már nem tudom hányadszorra író ..voltam)
2010. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

11:30 as lányzó kerestetik,

amúgy nem, (nemcsak) a pasikban van a hiba, mindkét nemnél lehet hiba, a lényeg hogy ne ők találkozzanak... na szóval érted!!

Amúgy biztos jön válasz, csak nem mindenki olyan mákos, hogy folyamatosan gépközelben tud lenni munkaidőben...lehet ez az ok..

2010. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

**Viszont ha szabad kérdeznék én is, előző kapcsolataidban te sok negatívumot tapasztaltál a lányok részéről? mert én úgy látom, hogy nagyon elvette a kedved valaki az ismerkedéstől. Sose azt nézd mi volt, hanem szűrd le a következtetést és a jövőbe tekints (már nem tudom hányadszorra író ..voltam)**


Szerintem mondjad mindig azt hogy a bizonyos előző vagy :P

Igen sok negativ tapasztalatom volt annak ellenére hogy én büszkén vállalom szivem lelkem kitettem és kitenném a kedvesem iránt.Imádnám nagyon..

Amit pedig senki nem fog elhinni hogy nem csaltam meg egyiket sem, engem viszont igen.Pont az utolsó..


"bizonyos előző te ajánlottad fel hogy társaságom lennél majd? Pub, Buli vagy egyéb dologban?


Akkor keress meg kérlek privátban, köszi

2010. júl. 1. 12:30
 36/48 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem botorság magad összehasonlítani CR-val, vagy bármelyik sztárral, nyilvánvaló az ismertségük miatt ugrana rájuk 10 percenként másik csaj...

Mellesleg én nem is nagyon irigyelem az ilyen embereket, mert amikorra elmúlik a minden-este-más-nő kell korszakuk, addigra már szerintem nehezen tudnak majd megbízni másokban, mert eddig sokan csak a pénzük, hírnevük miatt voltak velük.

Vegyétek a várost a nyakatokba pár barátoddal, járjatok el pl. egy kedves együttesetek koncertjére így legalább máris tudod, hogy van 1 közös vonásod az ott lévő lányokkal. Ha meg aznap mégse jönne össze semmi legalább kicsit kimozdultál a 4 fal közül :)

2010. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Kedves 12:32 :) A Rap, Hip-Hop, Gangsta Rap zenét szeretem főként szóval kedvenc együttesem ide nem jön :)


Elnézést de a magyar rap az nem..


Nálam a Rap ott kezdődik hogy Brooklyn hatalmas lesötétített Cadillac, és megy benne az igazi Gettó zene..


Persze nem tenném ki oda a fehér se**gem :P

2010. júl. 1. 12:36
 38/48 anonim ***** válasza:

Bizonyos előző vagyok.. (csak közben dolgozok..)

továbbra is osztom hogy ki kell mozdulni

nem szabad elszontyolodni :) program akkor is van, ha az ember csinál magának, nem kell itt nagy dolgokra gondolni, hanem pl. séta, futás, shopping, fagyizás, sörözés, vagy egy hangulatos táncos szórakozóhelyre is be lehet menni. Tehát nem holt részegen átbulizni az éjszakát, meg nem szabad hogy a pénzszórásról szóljon, hanem jól érezni magunkat, beszélgetni barátokkal stb. Én személy szerint nem is mennék "sznob gyűjtőhelyre.. ." eddig se, eztán sem erősítem ezt a tábort. Barátokra szüksége van az embernek, elvégre társas lények vagyunk...

Nem tudom merre laksz, mit csinálsz hétköznapokban, de ha van kedved beszélgetni, sportolni valamit, vagy hétvégén velünk tartani ha nagy ritkán baráti társasággal kimozdulunk akkor szívesen látunk természetesen.

2010. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Üdv kérdező. :). Én meg egy 27 éves srác vagyok pont ugyanez nekem is a problémám ergo még én is kiírhattam volna a kérdést. :D. A "Hungaroringes" csaj valószínű azért nem válaszol mert kiírtad neki hogy tömegközlekedési eszközzel tudnál vele elmenni valószínűleg ő egy klímás járgányra gondolt :S.

Nem tudom merre valósi vagy mert közösen öszehozhatnánk egy talit és az a bizonyos "előző válaszadó" val együtt elmennénk valahova ismerkedni :).

2010. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Hát fiúk!!!

Kalandra fel!!, én korosztály szerint épp előttetek vagyok, és félreértés ne essék nem ismerkedési szándékkal irogatok, puszta jóindulattal, nagyon szurkolok nektek. Legalább ketten már azért tudtok csajozni járni, főleg ha egy városban éltek.

Kedves Kérdezőnek azért fogok írni privit, aki meg megilyedt a bkv-tól az menjen gyalog :):)

2010. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!