Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol lehet manapság rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság rendes barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Itt nem a disco k*rvákra gondolok, hanem normális csajokra, akik tényleg komoly kapcsolatot akarnak. Ha van még ilyen egyáltalán...

2012. okt. 3. 21:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
suli? munkahely?
2012. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Úgy mint az 5forintpst.Utcán
2012. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én a barátommal egy vonat út alkalmával ismerkedtem meg, ha ez segít...
2012. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Mission:Impossible
2012. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:

Nem tudom, tesó, de én is ezen filózom folyton. Ma is láttam egy csomó párt, mindig elgondolkozom, hogy ha egy ilyan csúnya srácnak lehet szép barátnője, akkor nekem, aki szintén csúnya srác, mégis miért nincs?!

Úgy érzem utálnak a lányok vagy lenéznek, mert nem vagyok jó pasi vagy csak a félénk, visszahúzódó, jó fiús énem zavarja őket?

2012. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ismerős érzés, én is így vagyok vele, én is úgy érzem, hogy lenéznek valamiért, de igazából nekem mostanság nincs sok gondom a csajozással, 2-3 bulin 1 csaj azért össze szokott jönni, de ezek mind ribancok, akiket jobb elkerülni ha az ember hosszú távra tervez, és ez zavar, hogy egyszerűen nem ezeken kívül, akik mindenkivel lefekszenek én sem találok normális csajt.
2012. okt. 3. 22:17
 7/26 A kérdező kommentje:
Egyébként meg fel a fejjel, mert sok ribanc van akiket 10 perc jópofizás után ágyba lehet vinni. Csak nekem nem ilyen kéne :(
2012. okt. 3. 22:19
 8/26 anonim ***** válasza:

nem szórakozóhelyeken


nem tudom mit jelent ez az "össze szokott jönni", de ha jól sejtem nem vagy antiszoc és reménytelenül elkeseredett/önbizalomhiányos sem.

sokan nem értenek egyet de szerintem felejtsd el a diszkót, házibulikat, kocsmát, stb.


inkább olyan helyeken próbálkozz, ami nem a bulizásról szól. sport, kiállítás, de akár utcán is lehet, persze hozzátartozik a valósághoz hogy így is sokat számít a külső meg a viselkedés.

ha eleve nincs ilyen érdeklődési köröd, akkor nem érdemes erőltetni.

aztán még elég rossz választás, de lehetőség, hogy iskolákban próbálkozol. ha nem untatnak, akkor a csendesebb lányokkal biztos többre mennél, akik gyakorlatilag se neten nincsenek fenn, se közösségbe nem járnak, ezeket tömegközlekedésen, suliban lehet felszedni. lehet hogy jár koncertre, könyvtárba, vásárolni, vagy valami hasonló, de ezek a helyek sem igazán alkalmasak ismerkedésre.


ha enm válnának be akkor klubokat tudok ajánlani, vlaami olyasmi mint bowling és biliárdterem, ahol lehet iszogatni meg beszélgetni, de nem tipikus maguknakvaló lányok járnak oda.


aztán hozzátartozik a valósághoz továbbá hogy a legtöbb lány enm akar tartós kapcsolatot, csak ezt mondják. valójában csak azt találják vonzónak, ha érzik rajtad hogy erősebb vagy náluk, ezért le kell kezelni őket, így folyton ragaszkodnak majd hozzád. persze ezek a kapcsolatok hosszútávon nem biztos hogy életképesek, mert egyrészt unalmas buta lányok, másrészt ha nem unatkoznak, akkor épp ki vannak akadva rajtad.


sajnos manapság ez lett a normális, hogy csak élnek bele az életbe, de teljesen komolytalanok. igazán én sem tudom, hol lehet kapcsolatravalót találni, pontosan azért, mert akik ilyenek, azok nem járnak közösségbe, amit leírtam, meg elég valószínűtlen helyzetek, hogy pl járod az iskolákat és ismerkedsz, vagy könyvtárban/színházban...

talán még prbálkozhatsz vallásos vagy hagymányőrzős lányokkal, gondolom ilyen rendezvényeken, templomban... szóval akikről lehet sejteni hogy konzervatívabbak. viszont nekik vannak elvárásaik is, amiket illik megütni. és ahhoz tudni kell elviselni az ő nézeteiket is.

2012. okt. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

köszi az infókat, én eddig mindig szórakozóhelyen próbálkoztam, mert az az igazság, hogy máshová nem nagyon van lehetőségem járni, már dolgozom, és meló utána már nem igazán van erre erőm/időm, konditerembe járok, de ott se sok csaj fordul meg, néha betéved egy, rájön, hogy itt nincs futópad, meg szobabicikli, és többet nem jön :)

viszont ha jól értem, akkor ez szinte teljesen a véletlenen múlik, na de ha ilyen lett a világ, hogy a csajok se akarnak, akkor úgysincs mit tenni...

2012. okt. 4. 11:46
 10/26 anonim ***** válasza:

többnyire így van. olyan elenyészően ritka az ilyen lány szerintem, hogy kb semmit nem lehet tenni. azon kívül hogy kb mindenhol megfordulsz és próbálod keresni őket, amíg bele nem fáradsz.

a csajok meg sose akartak semmit, az ilyeneknek meg nincs is igazán szexuális vágya, a kezdeményezés a pasik dolga.

2012. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!