Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszett(még mindig tetszik mondjuk úgy). Addig közeledtem felé, amíg meg nem tudtam, hogy nem jövök be neki. Azóta minél jobban próbálom kerülni, és kerülöm a szemkontaktust is vele. De azért mindig nem lehet, így amikor rám néz, olyan nem is tudom elmondani milyen érzés van bennem, na szóval nehéz egyszerűen hogy még ha nem is sokat, de ott van, és az is rossz, amikor a tekintetünk találkozik.

Más lány annyira nem jön be.


Mit tegyek? Hogyan verhetném ki a fejemből?



2012. ápr. 2. 16:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok.


Várjál... Te honnan tudod, hogy nem jössz be a csajnak? Egyértelműen a tudtodra adta (verbálisan v. nem verbálisan)? Mert ez nem egyértelmű a kérdésedben.


Amúgy én nem beszélgettem sokat azzal a sráccal, amikor először találkoztunk, de éreztem, hogy szikrázott közöttünk a levegő. Nem volt túl bőbeszédű. Nagyon titokzatos. Aztán mondhattam neki valami olyasmit, amitől szomorú lett és megsértődött és nem nézett rám azon az estén többet. A következő bulin, ahol találkoztunk, előtte egy barátja mondta el nekem, hogy tetszem neki, de amikor megjelent nem jött oda hozzám, még nem is nézett rám, se semmi. Mindketten 22 évesek vagyunk, ami nem jó, m. jobb lenne, ha idősebb lenne egy-két évvel (érettség, gondolkodásmód, tudod).

Na talán emiatt is kezdett el tetszeni, mert elérhetetlen és már jó pár hónapja nem láttam.

Nem tudom, hogy mi történne, ha újralátnám. Lehet, hogy nem fog elindítani bennem semmit. Ki tudja?

2012. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyébként érdekesek ezek a "kezdeményezés" dolgok.


Elvileg ma már bárki kezdeményezhet, de, ha lány megy oda a fiúhoz, akkor nyomulósnak tartja, ha a fiú megy oda a lányhoz, akkor elküldi őt a francba... Nem egyszerű, az biztos. Ilyeneket kár, hogy nem tanítanak az iskolában, sok felesleges baromságok helyett. :D

2012. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!