Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a párom egyik haverjába. Először próbáltam saját magamnak is hazudni,hogy nem így van,de ez van... Minden nap azt a fél órát várom,amikor beugrik a páromhoz,tiszta hülye vagyok,mint egy szerelmes kölyökkutya. Most mi a sz@rt csináljak? Bocs,hogy így írtam le,de most mit kerteljek még.
2010. szept. 3. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondd el a párodnak, majd ő kiveri a fejedből :)))


(Bocs.)

2010. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagy a valószínűsége,hogy ez történne! :)

Na de most komolyan!

2010. szept. 3. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
a párod már a férjed.Mert ha még nem,akkor talán egy kicsit könnyebb lessz kilépni a kapcsolatbol,mert hát elöbb utóbb öszintének kell lenned.
2010. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vagyok a "kedves második" :)

Komolyan? Kicsit kevés az információ, amit megadtál, de nyilván mérlegelned kell, hogy ez a fellángolás hosszabb távon is "jó befektetés" lesz-e? Mi az, amit képes vagy ezért a még bizonytalan dologért otthagyni? Megéri-e? Vajon a másik fél is gondolkodik-e valamilyen hosszabb távú kapcsolaton és pont veled? Mit kellene neki felszámolnia? Vagy megjátssza és kihasználna téged, ki tudja??? Nagyon sok összetevője van egy ilyen problémának és mikor az ember fia-lánya beleesik a "verembe", nem igazán tudja logikusan, lépésről lépésre végiggondolni a helyzetet. Főleg az marad ki, hogy mi lesz majd utána, ha már mégsem ő az igazi...

Nekem ezek jutottak eszembe.

2010. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak hirtelen fellángolásról van szó. Én is jártam már ilyen cipőben. Kicsit közelebb kerültem a sráchoz, és majdnem rá is ment a kapcsolatom. Akkor döbbentem rá hogy nem érné meg. Később már tényleg hidegen is hagyott a haverja. Te is gondold át, mi az ami érdekel téged ebben a srácban. Az jdonság varázsa, vagy valami a ti kapcsolatotokban nem működik jol?

Hidd el, jobb ehhez a helyzethez lehiggadni

2010. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!