Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Plátói szerelem! Hogy verjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem! Hogy verjem ki a fejemből? 14/L

Figyelt kérdés

ő most ballagott a suliból és eltelt nyárből 2 honap eszembe jut és sirok miatta hoyg miért miért ??

A suli közben 2 évig tetszett De azt mondta van abrátnője de ebszélgethetünk stb...de cikinek éreztem meg tudtam ugysem tudnék rá ugy nézni mint egy barátra....Probáltam én elfelejteni .....utolsó 2 honapban erőteljesen de aztán minidg láttam a suliba és nem tudtam elfelejteni.....

nincs rola képem csak vipen szoktam néhe megnézni a ballagási képét......(((((

Most megyek 8.ba és most tetszik egy fiatalabbb fiú DE őt Szeretem ......

Segitsetek!!!

Tudom vki nem vesz komoylan biztos egy siros kis tini csajszi de .... annyira szar erzés és hoyg tudom ő nem lehet az enyém biztos lesz vki DE......ugy érzem sneki sem szeret még a scaládom sem folyton kritizálnak mert nem avgyok olyan karcsu és életvidám mint a tesoim....én picit van felesleg a combomon meg egy kicsi a hasamon...És inkább kisem mozdulok a házbol olvasok és irok...:(:(:(


Bocsánat hossszura sikerült!!!

Köszönöm a válaszokat

Privátot is irhatttok


2010. aug. 16. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
respect aki elolvassa!
2010. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg enyire szereted/szeretted akkor nagyon nehéz lesz kiverni de járj el szórakozni és legyél többet a házon kívűl mert akkor talán könnyebb lesz elfelejteni!!Én is igy vagyok vele nem mozdulok ki itthonról meg hát rajtam is van súly felesleg. És most talán már én is kicsit többet megyek el itthonról és én is több emberrel ismerkedek!! Szerintem tedd te is ezt!!
2010. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%

nagy kérdésre nagy a válasz:

HÚZZ A FäSZOMBA!!!!!!!!!!!!

2010. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:42

Te aztán kiba nagy bunkó vagy, hallod.

Amúgy meg majd rá fogsz jönni, hogy sokkal őszintébbek a sulis, sőt akár az ovis szerelmek, mint a "felnőtt" szerelmek, vagy legalábbis amit te annak hiszel. Azt sokszor már csak az anyagi érdekek vezette megjátszás "hajtja", semmi őszinte érzés nincs benne.

2010. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
egyelőre 1% ponttal többet érek, úgyhogy neked KUSS A NEVED!!!!
2010. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Oké, de cserébe elküldöd az IQ-tesztedet, ne kelljen már fagyasztóládát vennem. Azon is jól ellennének a mirelit cuccaim.
2010. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egyébként mindig van esély... én is ismerek egy csajt, pontosabban elég jóban vagyunk, vele történt már meg kétszer is, hogy: tetszett neki egy srác, felvette msnre, nyomult rá meg ilyenek -.- és a srác először elhajtotta a p*csába, de a lány továbbra is írogatott neki, aztán végül a srác ajánlotta fel a csajnak, hogy jöjjenek össze. na ez volt kb októberben, azóta is együtt vannak, és úgy néz, a fiú is szerelmes.
2010. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez a második eset, tavaly is ugyanígy nyomulással megszerzett egy pasit, azzal aztán a vége lett, a srác szakított vele. bocsi, ezt kihagytam :)
2010. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19:25 ennek igazán nem volt értelme :S BALFäSZ VAGY!!!!!
2010. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te nem érted csak... kb. annyi az IQ-d, hogy Celsius-fokba konvertálva bőven verné a fagyasztóládát is... mínuszban.

Amúgy meg nem tudom, mit vagy oda a 64 %-oddal. Összeszedted a humor kategóriában. Attól még nem érsz többet annál, aki a tudomány-ban pl. 80, a politikában meg 40 %-ot ér el, és így 60-as. Ha lenne egy harmadik kategória, hogy A válasz írója ebben a kategóriában ... %-ban hasznos válaszokat ad, bőven lebőgnél. Ami abból is látszik, hogy te kezdted szétoffolni a topicot. Úgyhogy a továbbiakban rohadtul nem érdekelsz, vergődjél csak még egy ideig. Majdcsak kitisztul belőled a THC...

2010. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!