Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Plátói szerelem! Hogy verjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem! Hogy verjem ki a fejemből? 14/L

Figyelt kérdés

ő most ballagott a suliból és eltelt nyárből 2 honap eszembe jut és sirok miatta hoyg miért miért ??

A suli közben 2 évig tetszett De azt mondta van abrátnője de ebszélgethetünk stb...de cikinek éreztem meg tudtam ugysem tudnék rá ugy nézni mint egy barátra....Probáltam én elfelejteni .....utolsó 2 honapban erőteljesen de aztán minidg láttam a suliba és nem tudtam elfelejteni.....

nincs rola képem csak vipen szoktam néhe megnézni a ballagási képét......(((((

Most megyek 8.ba és most tetszik egy fiatalabbb fiú DE őt Szeretem ......

Segitsetek!!!

Tudom vki nem vesz komoylan biztos egy siros kis tini csajszi de .... annyira szar erzés és hoyg tudom ő nem lehet az enyém biztos lesz vki DE......ugy érzem sneki sem szeret még a scaládom sem folyton kritizálnak mert nem avgyok olyan karcsu és életvidám mint a tesoim....én picit van felesleg a combomon meg egy kicsi a hasamon...És inkább kisem mozdulok a házbol olvasok és irok...:(:(:(


Bocsánat hossszura sikerült!!!

Köszönöm a válaszokat

Privátot is irhatttok


2010. aug. 16. 18:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Add el a sztorit Dél-Amerikába valamelyik tévétársaságnak...
2010. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak az egy két embernek aki értelmes választ irt

a többiek

.....hááát köszi hogy itt veszekedtek

2010. aug. 17. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!