Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek, hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

A "volt" barátommal 2 évig "voltunk" együtt.Azért is teszem idézőjelbe,mert pár napja az van hogy "csak barátok" vagyunk.Ő ezt mondja,de ugyanúgy kihív minden egyes nap sétálni,filmezni hozzájuk,stb..Kér tőlem puszit az arcára és ad is,néha csókot is vagy megölel,fogdos.Ma amikor Tv-t néztünk náluk csókolóztunk,és megkérdezte hogy most akkor megint együttvagyunk vagy csak jó barátok legyünk?Mondtam hogy nekem mind1..(pedig nekem ez így nemjó mert még mindig imádom:( Kérdeztem tőle hogy de miért akar csak "jó barát" lenni amikor semmi nem változott,ugyanaz van mint ezelőtt csak annyi hogy ő kijelentette hogy BARÁTOK vagyunk?Erre ő aztmondta,hogy azért jobb szerinte,mert így nem kell kérdőre vonni a másikat hogy hol voltál micsináltál,nemenj sehova+nem veszünk össze mindig..ilyenek.Kérdeztem még tőle hogy és azért is mert nem szeretsz? Erre ő mondta hogy: Kimondta hogy nem szeretlek.Én meg mondtam hogy hát akkor nem akarnál csak barát lenni.válasza megint ugyanaz volt,hogy jobb így,mert így nem vitatkozunk/veszekszünk. Hát lényeg az hogy ezek után egyre jobban nem tudok rajta kiigazodni,hogy most mit érezhet vagy mit akar..Nekem ez így nagyon nemjó mert ha találkozunk és csók is van meg ilyenek akkor szeretném ha az úgy történne,hogy tudom h.tényleg szerelemből..Mert én még mindig szeretem,ha nem így lenne nem sírnék miután hazajövök tőle.Bár énsem tudom eldönteni,hogy lenne nekem a legjobb.Ha együtt lennénk nem lenne semmi baj,én szeretném,csak nem akarom magam ráeröltetni,mert ha nem szeret akkor minek.Ha nem lennénk "barátok" sem,nem taliznánk nem beszélnénk meg semmi,az még rosszabb lenne.Ha így vagyunk akkor meg csak a sírás kerülget mindig.2 év járás és szerelem után annyi emlék van bennem,hogy egyszerűen nem fér a fejembe hogy VÉGE!,nem tudom elengedni.Nemtudom elképzelni hogy milesz ha áprilisba elballag a suliból és hogy milesz velem ezek után nélküle,egyedül.Ma is mikor kicsit odabújt hozzám majdnem sírva fakadtam..

A kérdés konkrétan az lenne,hogy MIT SZERETNE Ő SZERINTETEK?HOGY LEHET TÚLÉLNI EGY SZAKÍTÁST?HA MÉG MINDIG SZERETEM,HOGY LEGYEK VELE ÉNIS ILYEN "BARÁT" VISZONYBAN? HOGY LÉPJEK TÚL EZEN HOGY KÉT ÉVNEK VÉGE ÉS MÁR CSAK A BARÁTSÁG MARAD MEG?

(ne haragudjatok hogy ilyen hosszú lett de nagyon szomorúú vagyok,előre is köszönöm annak aki elolvasta)

KOMOLY válaszokat szeretnék kapni:( köszönöm.


2010. márc. 26. 22:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Az van, h szeret téged, csak elege van a sok vitából, meg a féltékenységi rohamaidból, abból, h mindig lecsekkolod, hol mikor mit csinált. Meg aztán itt az érettségi, biztos stresszes lehet, meg fél h elballag, és mi lesz azután. Fontos a bizalom a kapcsolatban, ezért bízz meg benne feltétlenül. Én úgy gondolom, most neked kell bizonyítnaod, h neked nem mindegy, h csak barátok vagytok, vagy jártok. Légy határozott! Mondd neki, h persze h együtt vtok, szereted stb. és megígéred h többször nem vitatkoztok.


18L

2010. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja és azt a kérdést kifelejtettem,hogy Lehet hogy még szeret,csak azért mondja hogy Barátok vagyunk,hogy komolyan vegyem és ne veszekedjünk,de a szíve mélyén úgy veszi hogy együtt vagyunk?Ezt sem értem erre is próbáljatok választ adni:S
2010. márc. 26. 22:26
 3/20 anonim ***** válasza:

hát én is majdnem igy vagyok ! nagyon sajnállak :S én is szeretek 1 lányt de nem lett(lessz) belöle semmu ugysem mi is szoktunk tv-zni néha és utána való este énis szoktam sirni...

de a kérdésedre válaszolva sztem csak ki akar használni...

2010. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A lényeg kb. annyi, hogy nem akar veled kapcsolatot, de azért mégis jó ha ott vagy neki. Ez neki azért jó, mert rajtad kívül még ezer másik nővel lehet, hisz nem vonhatod felelősségre hisz ti gyakorlatilag nem is vagytok együtt. Na ő ezt szeretné.

Az hogy te mit szeretnél az más tészta. Amit én tanácsolok, az pedig az hogy igyekezd kiverni a fejedből. Ez az állapot rettenetesen megalázó.

2010. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
első vagyok. csak elege van a feszültségből, kalitkába érzi magát. így meg elmehet ahova akar, nem mondja meg neki senki, h nem mehet, vagy "biztos meg fogsz csalni!". 2éves kapcsolattal ne játszatok, most am is arról van szó, h próbára akar tenni, milyen válasz az, h "nekem mind1?" legalább legyél őszinte ha akarsz tőle vmit
2010. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hú de gyors válasz:)köszönöm.

Hát nem arról van szó,hogy nyomozgattam utána meg megtiltottam volna neki hogy menjen akárhova is,csak mindig mondtuk egymásnak,hogy jólegyél,ne menj sehova egyedül.meg ilyesmik,ez csak szerelemből volt.De ez jó válasz volt,nagyon köszönöm!

2010. márc. 26. 22:32
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem állj a sarkadra és állítsd válaszút elé. Bár, ha kimondta , hogy nem szeret akkor kár eröltetni, viszont akkor ne is hagyd, hogy csókolgasson, simogasson, meg hozzád bújjon. Ha csak a barátod akar lenni, legyen az, de tartsa a távolságot.neki könnyebb így mert Te is megvagy neki de nézhet nyugodtan más csaj után is következmények nélkül. Te meg csak szenvedsz.
2010. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát ez szomorú, megértem mit érzel...

Annak hogy ezt kitalálta, oka van. És nem az, hogy így jobb lesz nektek. Ha visszaemlékszel mostanában nem volt olyan este, amikor kimaradt? Nem bulizott valahol? Nem jöhetett össze mással valahol? Én erre tippelek.

Valami tutira volt, ami összezavarta.


Mindenesetre amit akar, amit mond, hogy "nincs számonkérés", itt a lényeg. Lehet nem csinált semmit, de már nem akarja hozzád kötni magát többé.

Lehet ő is előre gondolkodik, és ballagás után nem akarja már folytatni a kapcsolatot.


Persze 2 év neki is sok, és neki is sok szép emléke van rólad, és elhiszem, hogy szeret is. De ennek itt most vége.


Talán csak még rosszabb neked így, hogy együtt van veled, és tapogat, csókolgat, de már nem akar tőled komolyat, nem kötődik hozzád. Így csak szenvedsz.


Ne szenvedj tovább, jobb ha elémész a dolgoknak, és megmondod neki, hogy te szereted őt, nem érted, hogy mit akar a jövőben, de ez nem jó neked és inkább te szakitasz vele akkor most. De ne fogadd el a félresöpört, de bizonyos dolgokra még kihasznált "barát" szerepét. Te többet érdemelsz!

2010. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mi a problémáinkat sosem úgy oldottuk meg, hogy na bébi most sok a balhé, ezért nem vagyunk együtt hivatalosan. De egyébként ugyanúgy csinálunk mindent mint eddig.

Igenis tessék kiállni magadért. És akkor a fiatalúr választhat. Vagy téged teljes egészében felvállalva, minden problémával és gonddal együtt (mert valljuk be ez a szerelem), vagy nézzen egy olyan liba után aki ezt beveszi.


26L

2010. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
És te hány éves fiú vagy?:)énis sajnállak:S Nem jó ez a helyzet,köszi a tanácsokat és fogok vele beszélni,csak most is amikor kérdezgettem mondta hogy nézzük a tv-t meg hogy mi úgysem tudunk beszélgetni,mondtam neki hogy miattad van,mert mostis szeretnék veled beszélgetni,de nem is válaszolsz normálisan..:S
2010. márc. 26. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!