Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy 14, lassan 15 éves lány aki csak azért összejárna velem, hogy dugjunk, eleinte tetszett az ötlet, de aztán lemondtam, mert nekem szerelem nélkül nem megy, ráadásul még szűz is vagyok és nem a legelőnyösebb így elveszíteni, de sokan mondják, hogy ne tétovázzak, egy puncit sem érdemes veszni hagyni. 17/F ( Amúgy tudok róla, hogy egy ...... a csaj :D)
2011. okt. 19. 20:17
 1/7 Moszuke ***** válasza:
ahogy érzed..
2011. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En a te helyedben "veszni hagynam", nem lenne ertelme igy elveszteni a szuzesseged, ha nem is szereted a csajt.
2011. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
" mit ÉVŐ legyél" hát legyél vega
2011. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:
14 éves az kislány, nem pedig csaj.Hogy tud valaki ilyen fiatalra izgulni? SZerintem utasítsd el.
2011. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az embernek ne mások mondják meg, mire van szüksége.
2011. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy mondjátok meg, hanem hogy nektek mi a véleményetek erről kedves utolsó.
2011. okt. 19. 21:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ilyen fiatalra izgulni? 2 évvel vagyok idősebb, nem nagy dolog, köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. okt. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!