Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek, hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

A "volt" barátommal 2 évig "voltunk" együtt.Azért is teszem idézőjelbe,mert pár napja az van hogy "csak barátok" vagyunk.Ő ezt mondja,de ugyanúgy kihív minden egyes nap sétálni,filmezni hozzájuk,stb..Kér tőlem puszit az arcára és ad is,néha csókot is vagy megölel,fogdos.Ma amikor Tv-t néztünk náluk csókolóztunk,és megkérdezte hogy most akkor megint együttvagyunk vagy csak jó barátok legyünk?Mondtam hogy nekem mind1..(pedig nekem ez így nemjó mert még mindig imádom:( Kérdeztem tőle hogy de miért akar csak "jó barát" lenni amikor semmi nem változott,ugyanaz van mint ezelőtt csak annyi hogy ő kijelentette hogy BARÁTOK vagyunk?Erre ő aztmondta,hogy azért jobb szerinte,mert így nem kell kérdőre vonni a másikat hogy hol voltál micsináltál,nemenj sehova+nem veszünk össze mindig..ilyenek.Kérdeztem még tőle hogy és azért is mert nem szeretsz? Erre ő mondta hogy: Kimondta hogy nem szeretlek.Én meg mondtam hogy hát akkor nem akarnál csak barát lenni.válasza megint ugyanaz volt,hogy jobb így,mert így nem vitatkozunk/veszekszünk. Hát lényeg az hogy ezek után egyre jobban nem tudok rajta kiigazodni,hogy most mit érezhet vagy mit akar..Nekem ez így nagyon nemjó mert ha találkozunk és csók is van meg ilyenek akkor szeretném ha az úgy történne,hogy tudom h.tényleg szerelemből..Mert én még mindig szeretem,ha nem így lenne nem sírnék miután hazajövök tőle.Bár énsem tudom eldönteni,hogy lenne nekem a legjobb.Ha együtt lennénk nem lenne semmi baj,én szeretném,csak nem akarom magam ráeröltetni,mert ha nem szeret akkor minek.Ha nem lennénk "barátok" sem,nem taliznánk nem beszélnénk meg semmi,az még rosszabb lenne.Ha így vagyunk akkor meg csak a sírás kerülget mindig.2 év járás és szerelem után annyi emlék van bennem,hogy egyszerűen nem fér a fejembe hogy VÉGE!,nem tudom elengedni.Nemtudom elképzelni hogy milesz ha áprilisba elballag a suliból és hogy milesz velem ezek után nélküle,egyedül.Ma is mikor kicsit odabújt hozzám majdnem sírva fakadtam..

A kérdés konkrétan az lenne,hogy MIT SZERETNE Ő SZERINTETEK?HOGY LEHET TÚLÉLNI EGY SZAKÍTÁST?HA MÉG MINDIG SZERETEM,HOGY LEGYEK VELE ÉNIS ILYEN "BARÁT" VISZONYBAN? HOGY LÉPJEK TÚL EZEN HOGY KÉT ÉVNEK VÉGE ÉS MÁR CSAK A BARÁTSÁG MARAD MEG?

(ne haragudjatok hogy ilyen hosszú lett de nagyon szomorúú vagyok,előre is köszönöm annak aki elolvasta)

KOMOLY válaszokat szeretnék kapni:( köszönöm.


2010. márc. 26. 22:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van,megfogadom a tanácsotokat,beszélek vele holnap,és írok hogy mi volt,aranyosak vagytok,köszönöm hogy segítetek!
2010. márc. 26. 22:44
 12/20 anonim ***** válasza:
első vok, nem értek teljesen egyet a válaszadókkal, mindegyik szinte azt írja, h nem érdemes vele maradnod. optimistának kell lenni ilyen helyzetekben és menteni kell a menthetőt! tegyél meg mindent, h együtt maradjatok, küzdj a kapcsolatért! majd meglátod, h ő mit is akar valójában..h ez csak a szakítás utáni csalódás enyhítésére jó-e, h ugyanúgy együtt vtok, csókolóztok stb..
2010. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
22:36 os,hát nem élünk együtt vagy ilyesmi,még csak 16 éves vagyok ő meg most fog éretségizni,szóval nem követtem nyomon hogy hova megy meg ilyenek..Volt olyan kb.egy éve hogy mondta nekem hogy fáradt,mert hajnal 5kor ment haza az egyik haverjával volt.Elis hittem hogy vele volt mert aznap este énis velük voltam,meg egyébként sem egy nagydumás csajozós típus.szóval ilyen téren meglehet benne bízni,csak nem értem ezt a helyzetet.
2010. márc. 26. 22:47
 14/20 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled,ezt még megkell beszélni vele előbb nem szabad csak úgy otthagyni!
2010. márc. 26. 22:49
 15/20 anonim ***** válasza:
Mielőtt beszélsz vele, vedd el a keze ügyéből a távírányítókat és kapcsolj ki mindent. :)
2010. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

22.36vok F(egy icipicivel mar idosebb)


Áh, biztos nem egy éves sztori, inkább utóbbi pár hétre gondoltam, de ha nem, hát nem.


Persze, érdemes megbeszélni vele a dolgot. Annyit megér.

Próbáld meg rávenni, hogy fejtse már ki bővebben, hogyan gondolja a jövőt, hogyan legyetek együtt.


Igaz már elmondta, szabadabb akar lenni, és nem akarja megmagyarázni, ha olyat tenne, ami már nem férne bele egy kapcsolatba. Ezért is akar már csak "barát" lenni, hiszen akkor megtehet bármit és nem kell, hogy lelkiismeret furdalása legyen...


Nem kell itt küzdeni meg ilyesmi, aki szeret, az önként marad melletted! Ha még őt akarod mindig van egy tippem, ami működhet.. Fordítsd a visszájára az egészet! Amikor kifejti a véleményét arról, hogy nincs számonkérés, meg kötöttség dobd be a témát, hogy akkor ezek szerint TE PASIZHATSZ NYUGODTAN? És az nem fogja őt zavarni? És menj el bulizni, ismerkedj pasikkal, stb.. kiváncsi lennék ehhez mit szólna... hogy még ezek után is tetszene-e neki a saját ötlete??? :D


Általában mikor ilyet mond valaki, azt ÖNZÉSBŐL mondja, hogy neki jobb legyen, de azt meg nem szeretné, hogy a másik is megtegye ugyanazt...


De ma már ne erőltess beszélgetést, aludjatok, pihenjetek, majd amikor mindenki nyugodt lesz, és lesz időtök mindenre... OK?


Sajnálom... ha mégsem jön be, majd sirhatsz egyet a vállunkon! :D

2010. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi:)erre én is gondoltam,megis mondom neki ma és megírom majd hogy mit mondott:)Bár ő inkább hazudna szerintem..Ha érdekelné is hogy hova megyek meg kivel nem merné megmondani,inkább hazudna hogy oké menj nyugodtan,viszont ha tényleg elmennék vhova akkor biztos haragudna..Sztemis csak önzőség,magának akarja a jót de ha már énis így lennék az nem tetszene neki..
2010. márc. 27. 09:54
 18/20 A kérdező kommentje:

Most meg direkt írja msn-en hogy ma megyek v.hova jóó? Mondtam neki hogy nem kell engedélyt kérni oda megy ahova akar mert csak "barátok vagyunk".:)


-akkor minek izél..féltékennyé akar tenni?

2010. márc. 27. 10:21
 19/20 anonim ***** válasza:

Igen, csúnya játékot játszik most veled!

De Te ne félj, itt vagyunk sokan melletted.


Játszadozni akar, kikacsingatni, stb., ugyanakkor be akarja magát biztosítani nálad "vész esetére", ha ló nincs jó a szamár is alapon!!! És te vagy a szamár ebben a játékban! Ezért írja most, hogy megy valahová, mert azt szeretné érezni, hogy te meg 2 kézzel kapaszkodsz utána, és csak otthon fogsz sírni egyedül, amíg ő nőzik valami szórakozóhelyen.


Hát legyél egy veszett, harapós, büszke "szamár", OK?


Csak légy közömbös, mondd meg neki, hogy OK, elmehet, és semmi több. És tudod mit? Beszélj a barátnőiddel, és menj el te is ma este valahová és érezd jól magad... de ha nem is mész el, ne találkozz ma este a "barátoddal", mondd le, mondd meg, hogy mivel ő nem ért rá, te szerveztél magadnak programot... legközelebb, ha igazából veled szeretne lenni, akkor ne szivasson, hanem előre jelezze ilyen szándékát, jelezze... hiszen már csak barátok vagytok, neked is lehet saját programod...


Amúgy nem tudom, hogy egyáltalán megéri-e ezzel a sráccal tovább foglalkoznod...vannak még sokan....

2010. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,köszönöm:)Fiú vagy amúgy?:D Egyébként egyetértek veled,igazad van.Az a baj hogy eldönteni eltudom,hogy mit kellene tennem,csak nem vagyok képes rá.Nem akarom "teljesen elveszíteni".Mert jó lenne nekem így barátként nem kéne semmi csók meg ilyesmi,csak az kellene hogy tudjak iránta közömbös lenni.Elkéne járni nekem is barátokkal sétálni,bulizni csak az is a baj hogy nincs túl sok barátom.Nincsenek igazi barátaim..3 olyan csaj van akivel úgy jóba vagyok meg beszélünk de így hogy kijárni nem szoktam senkivel..:S és ez a baj hogy szinte szeretet hiányom van,jólenne ha lenne egy olyan valaki akire mindenben számíthatok,mindent megbeszélhetek,érzem hogy szeret és érdekli hogy mivan velem.Az a baj velem,hogy ha valakit megszeretek ahoz nagyon tudok ragaszkodni,de nem csak úgy hogy megszokásból hanem hogy tényleg szeretem.És nekem ő az első és egyben komoly kapcsolatom is.Úgyhogy ezért ilyen rossz biztos,de talpra kell állnom és nem hagyni magam hülyére venni..Ha te fiú vagy,csak annyit tudok mondani hogy biztos aranyos vagy és köszönöm a jó tanácsidat:)még írjatok(K)
2010. márc. 27. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!