Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉG! Hogyan verjem ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Hogyan verjem ki a volt barátomat a fejemből? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
A volt barátommal 4hónapig voltunk együtt,nekem ő volt az első akivel lefeküdtem.Megcsalt,szakítottunk..én futottam utána több hónapig,de ez abbamaradt,mert találtam egy nagyon jófej srácot.Barátságból lett szerelmünk már 2hónapja tart.Nagyon szeretem,és úgy érzem jobban is szeretem mint az előző barátomat.VISZONT..párnapja beszélgettem a volt barátommal, és azt mondta hogy tudja, hogy még egy ilyen lányt nem fog találni mint én.És tegnap éjszaka azt álmodtam, hogy elkezdett ölelgetni és mondta, hogy sajnálja és hogy menjek vissza hozzá,viszont én ellenkeztem mert azt mondtam, hogy a mostani barátomat szeretem.És most ezen az álmon kattog az agyam:S Kérlek segitsetek :(
2011. febr. 8. 10:00
 1/5 Joco901019 ***** válasza:
Ha ezt álmodtad, hogy a volt barátod sajnálja az egészet és vissza akar menni hozzád, de te ellenkeztél, mert van barátod az azt jelenti, hogy tudat alatt sajnálod a volt barátodat, de nem akarsz tőle semmit. Mert ha akarnál valamit a volt barátodtól akkor az álomban nem utasítottad volna el hanem megbocsátottál volna. Tehát már túl vagy rajta csak tudat alatt sajnálod őt. Ennyi az egész.
2011. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvastam a kérdést... "SEGÍTSÉG! Hogyan verjem ki" - na itt kimeredtek a szemeim... "a volt barátomat a fejemből?" - aztán megnyugodtam. :-D


Hát úgy nézem, még nem igazán rendezted le magadban az előző kapcsolatodat. Tudom, nehéz túltenni magad egy ilyen csalódáson, főleg hogy nagyon szeretted azt az előző fiút. De gondold végig, előbb-utóbb le kell zárnod magadban a múltat.


Az természetes, hogy most "ezen az álmon kattog az agyad", de ez majd elmúlik. Ne foglalkozz vele többet, mint kellene. Szeresd a mostani barátodat, remélhetőleg ő sokkal jobban megérdemli, mint az előző!


Pedro

2011. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:D félreérthető a kérdés eleje:P


De igen,sokkal jobban megéremli.Csak nemtudom..nehéz ezt az érzést elmagyarázni..

2011. febr. 8. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:

hahahaaaaaa azt hittem első látásra, h az lesz, h "segítség, hogy verjem ki a barátomnak"..............de aztán végigolvastam :DDD LOL


Amúgy sztem csak álmodban dolgoztad föl az eseményt, sztem sz@rd le .....megcsalt.......ha engem egy csaj megcsalna, én sem fogadnám vissza (eddig még nem csaltak meg, de HA) ;)

2011. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
óó......látom más is beleesett a 2hogyan verjem ki" csapdába xD
2011. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!