Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
8 hónapja szakitott velem a barátom. Oka semmi: nem olyan mint rég...Eleinte jól voltam. Aztán egyre roszabb lett, addig jutottam, hogy mostmár egyre gyakoribbak a siró görcsök...pedig már több hónapja nem is láttam. Tudom hogy le kellene tegyek róla, de sehogy nem megy. Minden őt juttatja eszembe, a zene a sulirádióban, a fizikaóra,amin tavaly még sutyiban vele smseztem...egy szófordulat, egy kép, egy helyzet...bármi. Próbáltam már lefoglalni magam,hogy ne gondoljak rá, sőt általában rengeteg dolgom van, de ahogy van két perc szabadidőm, csak lélegezni akár, rögtön ő ugrik be, felzaklat, jönnek az emlékek, a könnyek. Lassan megbolondulok....mit tegyek??? 16L
2011. márc. 17. 22:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vígasztalódj mással.. másképp soha sem tudod lezárni azt a fejezetet az életedben.
2011. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
sajnos más nincs....
2011. márc. 17. 22:19
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb és a legjobb megoldás ha nem írsz ki kérdéseket a gyakorikerdesek.hu mert akkor még többet foglalkozol vele.
2011. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Beszéld ki magadból, mert ha nem akkor tényleg megbolondulsz. Illetve nem feltétlen megbolondulsz csak kihal a lelked. Csak ugye amikor benne vagy a szituációban teljesen másképp látod mint ahogy majd később tekintesz rá. Valahogy úgy kéne ránézned hogy nem nagy ügy. A srác egy hülye barom volt, neked meg jő lesz így.


De amúgy 16 évesen simán jó, olyankor kell drámázni, inkább most mint később.

2011. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem értem, hogy hogy ilyenkor kell drámázni? És a kibeszéléssel meg az a szar hogy egy ideig birtam én, hogy abszolút ne beszéljek róla, de egy idő után nem ment...és azon kapom mostmár magam, hogy mindig róla beszélek.....
2011. márc. 17. 22:30
 6/17 anonim ***** válasza:

22:26 vagyok.

Van hobbid? Csinálj valamit rendszeresen amit élvezel. Az leköti a figyelmedet ha azon van a gond.

2011. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

van hobbim....elég sok indent csinálok rendszeresen....alig van szabad időm.

d.e. suli, d.u. tanulás, illetve most versenyre is készülök: esszé, esszé után meg egy csomó fogalmazás....hétvégén táncolok....pénteken egész délután, szombaton egész nap, vasárnap d.e. szabad- ennyi időt töltök a családdal, mivel koleszos vagyok, svasárnap d.u irány vissza koliba...de akkor is minden nap van az embernek, legalább 1,2 órája lélegezni...és én azt szinte mindig azzal töltöm h eszem magam...mondom egyszerűen mindenről eszembe jut....

2011. márc. 17. 22:37
 8/17 anonim ***** válasza:
Legyen életed. Például. Hobbi, barátok, kedvtelés, bármi. Egyébként mielőtt azt hinnéd, hogy totál érzéketlenül állok a témához: én egy éve nem tudom kiverni exemet a fejemből. De fél éve elkezdtem táncolni és akrobatikázni, és most jobb, még ha nem is tökéletes. No és persze emellett még egyetem, haverok és meló. Nem sok időm marad exeken agyalni. És akarva akaratlanul is folyamatosan ismerkedek, pörgetem az életem, és így előbb utóbb csak belefutok valakibe, aki mellett elfelejtem majd a múltat. Ilyen az élet, mindig CSAK előre.
2011. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
megyek én előre, csak nem látok semmi biztatót magam előtt, a reménytelenségnek pedig nagy ereje van. Olyan mint egy sötét alagut. Megyek, megyek benne, folyton egyenes se egy kanyar, valmiféle fényforrás végképp, és csak azt tudom hogy megyek és menni fogok...hogy meddig nem tudom...alig várom hogy valami feltünjön előttem de igazából semmi...Nekem valahogy az ismerkedés nem jön össze...meg amugyis nem az a tipusu lány vagyok akit mindneki meg akar imserni...abszolút átlagos, nem egy kiemelkedő egyéniség...
2011. márc. 17. 22:46
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk elkezdhetnéd gyűlölni meg utálni, és leköpdösni a fényképét amiért ennyi szenvedést okoz neked.

Jó ez neked, hogy magadat szivatod valami miatt aminek már 8 hónapja vége?


Szerintem már rég ki kellett volna mozdulnod a bőgés helyet valami közösségi életet élni akárhol is.

2011. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!