Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
8 hónapja szakitott velem a barátom. Oka semmi: nem olyan mint rég...Eleinte jól voltam. Aztán egyre roszabb lett, addig jutottam, hogy mostmár egyre gyakoribbak a siró görcsök...pedig már több hónapja nem is láttam. Tudom hogy le kellene tegyek róla, de sehogy nem megy. Minden őt juttatja eszembe, a zene a sulirádióban, a fizikaóra,amin tavaly még sutyiban vele smseztem...egy szófordulat, egy kép, egy helyzet...bármi. Próbáltam már lefoglalni magam,hogy ne gondoljak rá, sőt általában rengeteg dolgom van, de ahogy van két perc szabadidőm, csak lélegezni akár, rögtön ő ugrik be, felzaklat, jönnek az emlékek, a könnyek. Lassan megbolondulok....mit tegyek??? 16L
2011. márc. 17. 22:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az ideje, hogy bevállalj egy két alkalmi szexet, de most komolyan. Szóval mozdulj ki az őrtoronyból.
2011. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja most látom még csak 16 vagy, na akkor azt majd 2 év múlva, de mindenesetre menj el szórakozni vagy valami társaságba.
2011. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem akarok alkalmi sexet, meg semilyet...szűz vagyok..közösség életet élek, de előtte, utána van idő önemésztésre is....de közösségben is szar...mindenkiben őt keresem....
2011. márc. 17. 23:03
 14/17 anonim ***** válasza:

a fejedből 2 módszerel lehet kiverni:


1.

a farakddal gondolkodsz és egyszerüen addig huzogatod odavissza amig ki nem jön


2.

a fejedet használod(ami a két füled között van); ezt nehezebb kiverni de van egy jó példa: megkérsz vkit h huzogassa a nyakadat a tarkódnál mintha a fejed a makk lenne: és te meg köpködsz


_

most csak hülyeségből irtam h kicsit vidámabbak legyetek


ohh azigen elkezdtem olvasni és kiderült h lány vagy: ez esetben nehezebb dolgod van mint hinnéd!

:D:D:D

_

ne tégy semmit: fogallkoz azal hogy emberlige minél jobb légy: ez elveszi a figyelmedet és megtanulsz boldog lenni: higyj ISTENben! ne árts senkinek, gondlkodj: róla is akár, elemezz ki mindent ami érdekel...ha jobb vagy: jól is tanulj(ez fontos a társadalomban való megfeleléshez), ha eljutsz a gondolkodó "szintre", akkor kezelni tudo könnyen ezeket a problémákat; rájösz hogy más boldogsága fontosabb mint a sajátod: ezért önzetlenebb leszel: birni fogsz szinte mindent; megtudsz magyarázni rosz dolgokat magadank és könyebb feldolgozni ezeket; nekem maximálisan segitett ez a világkép


ha szeretnéd leirom az én sztorimat(nagoyn hasonló mint a tiéd még most is tart egyébként: csak nem jötem ösze vele és semmilyen fizikai kontaktus nem volt még közöttük egykét érintésen(kéz a felkarjára) kivül


F17

2011. márc. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
kössz a humorizáslást... hát nem tudom én elég érett logikus gondolkodásúnak tartom magam, és általában sok indulatot, érzést el tudok nyomni ésszerű gondolkodással, de ez most valahogy nem megy.... hiába magyarázza meg a fejem a szivemnek, hogy nincs értelme, élvezd az életet, találj másba örömöt.. nem megy, hiányzik...és mindig eszembe jut...kvára kib*szódtam=(((((
2011. márc. 18. 21:49
 16/17 anonim ***** válasza:

nem kell megmagyarázni hogy élvezd az életet keress más örömöt...nem kell más örömöt keresni és nem kell elszórakozni az egészet: úgy kell élni hogy később ne bánj meg semmit sem

tulajdonképpen én most félek hogy sosem felejtem el őt(akit féléve szeretek, szerelem volt első látásra: de még előtte is szerettem őt szeintem); félek h nem felejtem el ha nem jön ösze soha: de nem akarom elfeljteni...mást akarok boldoggá tenni, nem magamat

2011. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha nagyon,de tényleg nagyon kiakarod verni a fejedből akk keress valami olyat amibe szó szerint belemenekülsz. Mikor engem ért ilyen szerelmi csalódás én is sokáig szenvedtem. Hiába tettem bármit csak Őt akartam. Aztán egy nap rájöttem h ha lefoglalom magam a focival, a barátokkal a tanulással stb... tényleg nincs időm rá. Keres vmi olyat ami tényleg szeretsz és foglalkozz azzal. Én a focinak köszönhettem pl. h túl vok a csajon. 18/F
2011. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!