Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszett(még mindig tetszik mondjuk úgy). Addig közeledtem felé, amíg meg nem tudtam, hogy nem jövök be neki. Azóta minél jobban próbálom kerülni, és kerülöm a szemkontaktust is vele. De azért mindig nem lehet, így amikor rám néz, olyan nem is tudom elmondani milyen érzés van bennem, na szóval nehéz egyszerűen hogy még ha nem is sokat, de ott van, és az is rossz, amikor a tekintetünk találkozik.

Más lány annyira nem jön be.


Mit tegyek? Hogyan verhetném ki a fejemből?



2012. ápr. 2. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy???
2012. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sok....
2012. ápr. 2. 16:34
 3/12 A kérdező kommentje:
amúgy sem ez volt a kérdés, szeretném kiverni a fejemből, ez hogyan lehetséges? Ez a kérdés de mind1...
2012. ápr. 2. 16:35
 4/12 anonim ***** válasza:
mostanság is nézni szokott? vagy rádnéz? lehet, hogy megváltoztatta a véleményét rólad. de ha nagyon zavar, akkor mondd meg neki nyíltan, hogy te próbálod kerülni, amíg le nem csitulnak benned a dolgok, és kérdd meg, tegye ezt is ő. ha kicsit is bírja a búrádat (magyarán nem rúgna tökön legszívesebben akárhányszor csak lát), akkor szerintem ő is meg fogja próbálni
2012. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
40%
"Hogyan verjem" ki a fejemből .Nyomatékkulcs elég hatásos tud lenni .
2012. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen szokott, bár én sokszor máshova nézek, hogy véletlenül se legyen szemkontaktus. Ezt persze nem bunkó módjára teszem, hogy elfordítom a fejem, csak mintha mindig mást néznék.

Ma is rám nézett, nem volt azért rövid, mert azért volt pár másodperc, és mintha a szemembe nézett volna, vagy mi. Nem tudom elmondani milyen volt.


Megbántani nem fogom, elég bunkóság lenne neki nyíltan megmondani, hogy bocs de kerülj el te is. Hogy jönne ez le? Ráadásul nem is értené hogy miért, mert nem ő mondta személy szerint h nem jövök be neki, de akitől tudom, az nem csapna be.


Nem hiszem h megváltoztatta volna a véleményét, kizártnak tartom ilyen rövid idő alatt.

2012. ápr. 2. 16:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért sem tudod elfelejteni, mert még mindig benned van a remény, hogy: "Mi van, ha ő is..." Meg úgye állandóan ott van melletted. Ha nem látnád őt olyan gyakran és lefoglalnád magad valamivel,lassan, de el tudnád felejteni. Vagy, ha jön egy másik csaj, akkor az előzőt nem is kellene kiverned a fejedből, mert már ott lenne az új csaj "képe". :)
2012. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem olyan egyszerű azért...

Nem, nincs bennem az sem, hogy mi van ha mégis. Egyszerűen látok valamit abban a csajban... Nem tudom neked megmondani, de valamit látok...

Egyébként állandóan lefoglaltam magam mással, mindig kerestem valamit, de mégis mindig rádöbbenek hogy még mindig nem vertem ki a fejemből....

Lány meg van más is aki tetszik, de azokkal ahogy érzem max szex lenne csak.

2012. ápr. 2. 19:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok és lány. Annyira ismerős egyébként ez a helyzet. Velem is volt már ilyen többször és az ilyet lehet a legnehezebben elfelejteni. De amiket írtam, azok általában nálam bejönnek. Bár most nekem is tetszik régóta egy srác és elvileg én is bejövök neki, de semmi jelét nem mutatta, szóval elég különös jellem lehet.

Nehéz dolgok ezek.


Bocsi az esetleges offolásért.

2012. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!! :)

Mondom nálam is úgy tűnt bejöttek az egyebek amikkel lefoglaltam magam, de rájöttem h nagyon nem...

Azért jó dolga van egyébként annak a csávónak, én örülnék ha ez a lány csak tudomást venne rólam, ha odajönne és beszélgetne vagy valami. :) Én egyébként ezt megtettem, de mióta megtudtam, kerülöm.

Ti mennyi idősek vagytok?


Hát bizony nehéz dolgok, talán most már a könnyebb utat kellene választanom, és lehet össze kellene jönnöm egy olyan lánnyal, aki bejön, de nem járnék vele. :) sose lehet tudni. :)

2012. ápr. 2. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!