Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonja meg a párom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonja meg a párom az érintést amikor megsértődik valamin? Lányok, ti mikor csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőm megsértődik, nem érhetek hozzá pár percig, amíg jóvá nem teszem. Utána meg így mondja, hogy "most már fogdoshatsz" előtte meg elhúzta az arcát, amikor meg akartam csókolni.

Ez elég rosszul esett, de azt mondta ne én legyek megsértődve, itt ő az áldozat. Ebben a pár percben nekem olyan gondolatok pörögtek le az agyamban, hogy csak játszik velem, nincsenek is valódi érzései? Azt mondta kezd belém szeretni sőt ő kérdezte meg, hogy leszek-e a barátja, szóval már nem tudom eldönteni. Akit szeretsz, azzal nem játszadozol így. Sokszor tényleg törődik velem, de az ilyenek miatt elbizonytalanodom. Egy érett nő csinál ilyet, hogy ezzel bünteti a párját? Csak mert szerintem aki érzelmileg érett és intelligens, nem fordul meg a fejében ilyen gondolat. Szerintem neki fogalma sincs ez nekem mennyire rosszul esett. Mondtam neki, de nem hiszem, hogy átérzi. Meg azt is szokta csinálni, hogy direkt nem ír 2-3 napig, hogy megnézze én mikor írok rá. Mert szerinte mindig ő ír hamarabb, nagyon számontartja ezt. Holott én is szoktam írni.


Ti mit gondoltok erről? Kicsit elbizonytalanodtam. Szerintetek ezek alapján elég érett érzelmileg? Félek, hogy később megbántana.



ma 07:58
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

5-ös

"Lehet hogy rosszul esik de az meg neki esne rosszul ha mondaná hogy keveset írsz és hisztisnek minősítenéd. A legjobb az lenne ha nem kellene ilyennel próbálkoznia. Vagy nem írsz keveset? Mert ha csak kitalálja az egészet az más kategória. Akkor játszmázik."


Nem írok neki keveset, majdnem minden nap beszélünk. De akármit teszek, az neki kevés, úgy érzi nem érdeklődök és nem írok eleget. De én meg nem akarok nyomulós lenni, mert volt már olyan nő, akinek az nem tetszett.

ma 09:44
 22/29 anonim ***** válasza:
39%
Mert akkor is hagynia kellene mindent, amikor megbántottad? Határokat állít fel, teljesen normális.
ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
58%

Sejtem miről beszélsz kérdező, meglepő az, hogy más 0 empátiával áll ehhez itt.

Csakis te lehetsz a hibás, a gyk törzsközönség által...


Párod kissé túlérzékeny, ez a húzd meg ereszd el játszma, külön idegrendszert igényel.

Kitartást hozzá.....

ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
14-es, nem arról van szó, hogy valami nagy dologgal bántottam volna meg. Nem kiabáltam vele, nem beszéltem vele megalázóan, nem csaltam meg, nem beszélgettem más lányokkal. Semmi olyat nem tettem, amiért ezt érdemelném, legalábbis szerintem. Tényleg csak egy apróság volt, ami neki nem tetszett, máshogy képzelte el a dolgokat, aztán meg nem az elképzelése szerint alakult. Meg még egyszer történt ilyen, akkor meg egy félreértés miatt. Rosszul fejeztem ki magam, ezért ő félreértett. De akkor sem az volt a célom, hogy megbántsam.
ma 10:08
 25/29 anonim ***** válasza:

Jó de hát akkor most tökéletes embert akarsz, akivel soha nincs félreértés, nem érezheti rosszul magát egy béna szóhasználatod vagy hülye vicced miatt, akkor te nem tudod őt se megérteni, se elfogadni. Ha olyankor nem akar hozzádérni azért van mert neki volt egy rossz élménye abból hogy pl rosszul fejezted ki magad.

Az mondjuk hogy egész nap rajtad lóg, és még többet akar, az már inkább red flag, mert sajna ezt a nárcik is szokták eleinte, hogy ővelük egész nap kell foglalkozni, és nem értik meg ha a másik valami miatt nem tud, se ha beteg se semmi nem számít csak kell a figyelme. PL: Nem baj ha beteg vagy, nem baj h aludnod kell én így is szeretlek stb love bombing, de konkrétan gyógyulni meg nem hagy mert minden percedet beosztja.

ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Most akkor 2-3 napig fáradt vagy vele beszélni vagy minden nap beszéltek? Nekem az is fura, ha a párommal nem beszélek minden nap, ha pl. elutazik, pedig nem lógunk egész nap egymáson, egyikünk sem az a matrica típus, pl. órákig elvagyunk csendben, ha épp itthon dolgozunk és a kötelező jópofizást nem szeretjük, amikor nincs is mondanivalója valakinek csak hogy mit evett meg hogy aludt :D De azért csak kíváncsi vagyok rá meg jó hallani a hangját.

Egyébként meg mindig add önmagad, azzal nem lőhetsz mellé. Ne egy előző csajnak akarj megfelelni, miközben ennek meg mások az igényei. Akivel meg nem vagy kompatibilis, azt jobb hamarabb elengedni, mint éveket rászánni a nyekergésre és utána válni szét, "pedig te mindent megtettél". Ez olyan, mintha folyton ugyanazt a sütit vennéd neki, miközben ő mittudomén gluténérzékeny, csak te nem akarsz róla tudomást venni. Nem elméleteket kell gyártani, hanem egymást megismerni, ezt meg csak kommunikációval lehet és ha sokféle szituációt átéltek együtt.

ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Nem írok neki keveset, majdnem minden nap beszélünk. De akármit teszek, az neki kevés, úgy érzi nem érdeklődök és nem írok eleget. De én meg nem akarok nyomulós lenni, mert volt már olyan nő, akinek az nem tetszett."


Ez is olyan dolog, amit tisztázni kell. Mindenkinek más az igénye.

ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem te jászol vele véletlen? Nem a saját játszmád erédmenye miatt van az ami épp van?
ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
28-as, kifejtenéd mire gondolsz?
ma 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!