Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogos, hogy megsértődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy megsértődik azért, mert nem tudok hétvégén elutazni hozzájuk a szakdolgozatom és a betegségem miatt?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete vált komolyabbá a sráccal a dolog, de mikor már randiztunk akkor közöltem vele, hogy április 15-ig nem nagyon érek rá, mert meg kell írom a szakdolgozatot. Hét közben reggel 6-tól este fél 9-ig úton vagyok, munka és suli, más településen lakunk nem igazán van lehetőség találkozni csak hétvégén. Még ha hamarabb is érek haza, lehet, hogy ő pont délutános én nem jön össze. Eddig a hétvégéket úgy csináltuk, hogy zombat 46 fele átmentem maradtam délelőtt 9-10 ig de jöttem haza mert írtam a szakdogát. Vasárnap átjött 3 körül reggelig együtt aludtunk. Most hétvégén mentünk volna hozzájuk de a hét elején előjött a hasmenés betegségem aminek az lett a vége, hogy tegnap már tükröztek is, szóval lemondtam a hétvégét mert nem akarom, hogy menjen ott is a hasam illetve még 10 oldalt kell írnom a szakdogához. Ő megsértődött és zsarolt, hogy ez volt az utolsó, hogy akárhova hívott ezek után többet nem hív sehova, megy a haverjaival bulizni. Én elbőgtem magam, hogy semmi támogatást nem kapok azóta nem beszéltünk. Szerintetek érdemes foglalkozni vele? Tényleg ennyire szar ember vagyok hogy betegség és szakdoga miatt nem tudok menni hozzájuk?

A tükrözésről még a papírokat is látta....



2015. ápr. 2. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megérteném és elfogadnám hogyha nem tudnál utazni főleg a betegség miatt
2015. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jogos a sértődöttsége. Nyilván ha beteg az ember, akkor nem megy sehova sem. Az meg, hogy szakdolgozatot írsz, csupán átmeneti állapot, megérthetné hogy ez fontos a jövőd szempontjából.
2015. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
szerintem nem érdemes foglalkozni vele, tudhatná hogy ez fontos,és ezt a kis időt még kibírhatta volna...
2015. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baja, hogy holnap megyek dolgozni, mert muszáj. Az orvos azt mondta, hogy vehetek be hasfogót. Viszont holnap már dél fele engednek el munkából, aztán kitudom pihenni magam.. Nem érti meg, hogy nem mindegy, hogy egy délelőttöt vészelek át vagy 5 teljes egész napot.
2015. ápr. 2. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem törődsz vele, és hagyod a francba. Ha így áll hozzád, menjen csak a haverjaival bulizni. Az ilyen nem érdemel meg téged.
2015. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, és jobb, ha hagyod ezt a csávót... Menjen inkább bulizni haverjaival. Ha ennyit nem törődik veled, és nem érti emg ezt a fontos dolgot, akkor ne foglalkozzál vele... Majd találsz normálisabb srácot is. Ő úgyse törődik veled, ha szeretne, akkor nem így reagálna. Csak játékszer vagy neki.
2015. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!