Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem egy pár évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy pár évvel idősebb nővel. Komolyabb kapcsolatra gondoltunk, de 3-4 hónap után volt mással is. Most visszajönne. Szex az oké lenne de más már nem. Megsértődik. Csak én nem kezdeném vele újra?

Figyelt kérdés
Megismerkedtünk, randiztunk, összejöttünk. Elméletileg mindketten ugyanazt akartuk, komoly kapcsolatot házasság nélkül. Mindketten házasság után vagyunk. Kb 3 hónapig minden jónak tűnt, sem a programokra, sem a szexre nem panaszkodott, és igényelte is. Aztán megváltozott, észrevettem, rá is kérdeztem. Elmondta, hogy van egy 35-40 körüli férfi, aki udvarol neki , és ez tetszik. Aztán elmondta, hogy a méretvétel is megvolt a pasassal, így mondtam, hogy menjen nyugodtan. Szakítottunk. Most írt, hogy beszélgessünk, hogy vagyok, megviselt-e a szakítás, mert ő érzett irántam valamit, és folytathatnánk. A szexre igen volt a válaszom, kapcsolatra pedig nem. Ezen besértődött, meg hogy milyen maradi vagyok, meg az a férfi csak az önbizalmát tette helyre.

#régimódi?
aug. 28. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy csepp eszed van, semmilyen formában nem állsz ezzel a "hölggyel " többet szóba. És nem is szexelsz vele.

Ha egyszer megcsinálta, meg fogja többször is - a méretvételt...

Turbékoljon az önbizalmával tovább ! Ne hagy magad egy ilyen önző ...nak.

aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad már. Szánalmas az egész nő ahogy van.
aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért akar visszamenni hozzád, mert a másik dobta. Kell ez neked?
aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy dobta. Pont ezért nem kell komoly kapcsolatra, akármikor jöhet neki egy 15-el fiatalabb önbizalom növelőnek. Szexet ajánlottam annál meg több kellene. Tényleg nem értem. Egy alakuló kapcsolatból félrelépett, és meg van sértődve ha nem örültem ennek. Elfogadtam ha neki más kell, akkor fogadja el ha nekem is max üríteni.
aug. 28. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, ha megsértődik ez a senki.
aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni sem kéne vele, csak hagyni a pic$ába, ez nagyon gáz.
aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy nagyon gáz a nő. Ne foglalkozz vele...

Biztos dobta a másik, vagy ráunt és megnézte hogy ki lehet még a terítéken.

aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!