Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne megismerkedni gazdag,idősebb nőkkel, akik kitartanának?

Figyelt kérdés

A kor nem akadály, 70 éves is lehet, csak tartson el, ennyi az igényem. Cserébe mindig kielégítem, eljárok vele programokra stb.


F/32


2023. nov. 5. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól nézel ki? Milyen életszínvonalon kellene téged tartani?
2023. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, magas vagyok, nagydarab. arcra átlagos / enyhén jóképű, nagy intim.

El lehet vinni társaságba is, hozzá tudok szólni a témákhoz, nem vagyok buta.


Nincsenek nagy anyagi igényeim. Kaja, lakhatás elég. Semmiféle luxusra nem vágyom.


Szerintem ez a hölgynek is megérné. Főleg egy idősebbnek.

2023. nov. 5. 13:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagydarab, arcra átlagos...nem fog menni sajnos így
2023. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg az a baj ugye, hogy a nőket nem érdekli a szex, ezért őket ezzel nem lehet sakkban tartani.

Ha egy nő szexelni akar, akkor meg akárki megkeféli, ezért nem kell senkit kitartania.

Menj el inkább dolgozni.:)

A férfiaknak semmi haszna, ha pénzük nincs.

2023. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Puncs.hu szerintem így is működik. Bár biztos ritkább felállás.

Ha semmi nagy igényed nincs miért nem mész el dolgozni? Ezeket rendes munkából is finanszírozhatod.

2023. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Idősebb is vagyok, pénzem is van, hazam is.

De egy kis kolbászért nem erdemes tartani egy egesz testet😅😅 szépen megfogalmazva :)

Am. Vicces, és hihetetlen :)

Értelmes vagy, ez atjött az irasodból, szereted hergelni a népet ;)

2023. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5: Mert utálom a kötöttségeket...ez van. Én szabadon szeretek élni. S a hölgy is kapna egy fiatalabb pasit aki foglalkozik vele.
2023. nov. 5. 13:50
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Kielégítésre ott a vibrátor, aminek csak az elemcsere a költsége, akkor és úgy elégit ki, ahogy én akarom. Programokra tudok járni a barátnőimmel. Bolond lennék ezek miatt eltartani valakit, akkor már azt a pénzt jótékony célra adnám. Kapcsolatra meg így öregen is találok olyat, aki nem azért van velem, mert fizetek neki.
2023. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Ja, a fiatalabb pasik meg nem vonzanak egyáltalán, legyen minimum 45. /8-as vagyok, 50 éves/
2023. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#10 És ki is törölteti :D
2023. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!