Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm mondta, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mondta, hogy nem nagyon fogunk tudni beszélni, mégis megsértődik?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy 10 napos útra ment a barátnőivel (amolyan csak csajok nyaralás) egy szigetre, az most mindegy is hogy hova.

Megbeszéltük (tkp. ő mondta), hogy lehet nem fogunk tudni annyit beszélni, mert a lányokkal lenne, meg voltak veszekedéseink az elmúlt időben, szóval most jobb ha 10 napig "éljük az életünket".

Nem is zaklattam, teltek a napok majd 5 nap után teljesen besértődött rám (úgy, hogy ő sem írt egy szót sem), hogy én őt lesz@rom és semmit sem írok neki.

Most komolyan, a nők gondolatait lehetetlen megérteni.

Most ti erre hogy reagálnátok?



tegnap 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

"Megbeszéltük (tkp. ő mondta), hogy lehet nem fogunk tudni annyit beszélni"


Ez nem azzal egyenlő, hogy semmit se írsz neki. Azt várta, hogy legalább két mondatot írsz neki.

tegnap 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Barátom te nem látod a fától az erdőt! Leginkább azt, hogy a csajod nem igazán szerelmes beléd és nem kötődik hozzád túlságosan. Ergo, tökmidnegy mit csinálsz, úgyis vitaalapra fog okot adni.

A 10 napig "éljük az életünket" = tartsunk egy kis szünetet szofisztikált változata. Ha nem vagy 15 éves akkor tudod, hogy a tartsunk egy kis szünetet mondat mit szokott jelenteni.

Ennek a kapcsolatnak már kampec.

tegnap 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt remélte, hogy pár nap után hiányozni fog neked, rájössz, hogy mennyire szereted, bocsánatot kérsz a veszekedések miatt, és esetleg kicsit féltékenykedsz is. Persze utóbbit csak annyira, hogy éreztesd, mások szerint is szép.

Ehelyett egy szót sem írsz, tojsz rá, hogy kivel mit csinál. Mintha már nem is létezne.

tegnap 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

#1. Akkor kommunikáljon világosan, hogy napi 5 percet fog csak beszélni vele, de arra az 5 percre viszont igénye van.


Amúgy 100%, hogy valami gázosra készült, csak nem úgy jött össze, ahogy számította, így szórakoztatni kéne vagy éppen összejött és megy a gázlángolás.


Szerintem vágd ki a francba ezt már kérdező. Komolytalan.

tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Én kinevetném 🤣🤣🤣
tegnap 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért a "lehet, hogy nem tudunk annyit beszélgetni", meg a "10 napig az sem érdekel, hogy létezik-e még" baromira nem ugyanaz.

Bár szerintem már eleve az is egy kapcsolat végét, vagy minimum működésképtelenségét jelzi, ha a problémákat ignorálással prbálják megoldani, de az, hogy le se sz..rod őt, az igen, gáz. És semmiféle gondolatolvasási készség nem kellett ide, csak a magyar nyelv alapvető ismerete, és nagyjából egy 8 évesnek megfelelő szintű szövegértés.

Egyébként meg szerintem jobb is, ha szétmentek. Ez így full működésképtelen, csak raboljátok egymás idejét.

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tipp, esetleg a korábbi vitáitok nem azon robbantak ki, hogy úgy érzi, hogy nem elég fontos neked?
ma 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!