Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátzónába rakott a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzónába rakott a nő (utálom ezt a szót), de ha más nőkkel flörtölök, megsértődik rám. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk és szünetekben szoktunk beszélgetni. Bevallottam neki már 2 hónapja az érzéseimet, de azt mondta, hogy csak barátságot szeretne. Én ezt tudomásul vettem, utána dumálgattunk még, ám amikor szünetekben más kolléganőkkel dumálgattam, megsértődött rám és azt mondta: "Látom jobb társaságot találtál nálam!" Én pedig elkezdtem magyarázkodni, hogy nagyon szeretek vele is beszélgetni, de én nem barátot keresek. Azóta egyre ritkábban szólunk egymáshoz. Mit gondoltok, talán tetszem neki vagy csak a figyelmemet akarja? Tanácstalan vagyok, talán ti tudnátok valamiféle támpontot adni, hogy megértsem a helyzetet.

25/f



2021. febr. 8. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmet akar. Szard le.
2021. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
"Nekem nem kellesz, de nem hagyom, hogy mással légy" - a legrosszabb viselkedéstípusok egyike, ő az aki még szabotálni is fogja a kapcsolataidat.
2021. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak egyszerűen hülyít. Mivel neki nem kellesz állítása szerint, de arra meg hüppög, ha másokkal társalogsz/ismerkedsz, így nagy a valószínűsége, hogy ez az opció. Kis esély még lehet benne, hogy talán, azért esik neki rosszul, mert mégis tetszel neki, de ezt elvetném.
2021. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Eltelt 2 hónap, talán változtak az érzései.

Ha még most is akarsz tőle valamit, mondd el neki.

Ha most is kikosaraz, akkor ha neked úgy könnyebb, szakítsd meg vele a kapcsolatot. De barátot elveszíteni is pont ugyanolyan szar, szóval attól még szar neki, mert barátot veszít el, nem szerelmet. Talán még fajsúlyosabb is tud lenni egy barátság, mint egy szerelem.

2021. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Van a kertem végén egy ócska Opel Astra. Egy rakás xar.

De azért eltörném a szomszéd kezét, ha áttolná magához.

2021. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

5.


Az emberek tárgyiasítása nem elegáns dolog.

2021. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled semmit, de élvezi a figyelmedet, hogy tetszik neked. És most fél, bosszantja, hogy nem lesz tovább körülugrálva. Ennyi.
2021. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy azért balhézik, mert abban reménykedett, hogy majd körülajnározod és a rajongásoddal megdobod az önbizalmát és a többiek szemében a státuszát mint jó nő. Erre te letojod és más csajokkal beszélgetsz.

Jól csináltad!🙂

2021. febr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem ezt a típust, biztos lehetsz benne, hogy a nőkollégáinak már elmondta mennyire odavagy érte és bajban van, mert a viselkedésed nem ezt tükrözi. Ezért haragszik rád.
2021. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van! A "lelkem mélyén" magam is tudtam a választ, de ti logikus szemlélőként megerősítettétek a nyilvánvalót számomra. Ment a zöld mindenkinek!
2021. febr. 8. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!