Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátzónába rakott a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzónába rakott a nő (utálom ezt a szót), de ha más nőkkel flörtölök, megsértődik rám. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk és szünetekben szoktunk beszélgetni. Bevallottam neki már 2 hónapja az érzéseimet, de azt mondta, hogy csak barátságot szeretne. Én ezt tudomásul vettem, utána dumálgattunk még, ám amikor szünetekben más kolléganőkkel dumálgattam, megsértődött rám és azt mondta: "Látom jobb társaságot találtál nálam!" Én pedig elkezdtem magyarázkodni, hogy nagyon szeretek vele is beszélgetni, de én nem barátot keresek. Azóta egyre ritkábban szólunk egymáshoz. Mit gondoltok, talán tetszem neki vagy csak a figyelmemet akarja? Tanácstalan vagyok, talán ti tudnátok valamiféle támpontot adni, hogy megértsem a helyzetet.

25/f



2021. febr. 8. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2-esnek van igaza.
2021. febr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Bántja az egóját.
2021. febr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
8# mennyire jól mondod!
2021. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
8 assal abszolút egyet értek!
2021. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!