Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek örökre szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örökre szingli maradok ha még 23 évesen nem sikerült párkapcsolatot találnom férfiként?

Figyelt kérdés

Igazából nekem eddig az életben minden olyanbdolog összejött amit szerettem volna.

Ez az egy nem, és az utóbbi években nagyon rá vagyok görcsölve a dologra. Meg bennem van a félelem, hogy egyedül maradok életem végéig.

Próbálok ismerkedni mindenhol csak nehezen megy nekem.


ma 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Van rá esélyed. Évről évre több.
ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szűz vagy még?
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Én is ebben a cipőben járok kérdező, 25 vagyok, sose volt párkapcsolatom. Vannak emberek akinek ez a sorsuk, hogy örökre egyedül lesznek, bárhogy próbálkoznak.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Nem, csak kapcsolatom nem volt még
ma 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok, kérdező, nekünk csak a prostik maradnak jó drágán, ha akarjuk, hogy közünk legyen nőhöz. Ez van, próbálj meg másban kiteljesedni, valahogy egyedül is megtalálni a boldogságot.
ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Így azért sokkal jobb a helyzet.

Van bármi tipped, hogy mi lehet a probléma? Nem előnyös a külsőd? Túl zárkózott vagy?

Megoldás mindenre van, csak fel kell ezt ismerned és ezek mentén változtatni.

2-es voltam.

33/N

ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Nem, csak kapcsolatom nem volt még"


Én meg majdnem rád írtam, r.bancka.

ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Igen, túl gátlásos vagyok. És ez miatt nehéz. A külsőmmel minden rendben van. Mindenkitől megkapom, hogy helyes jóképű srác vagyok.Elég magas is vagyok. Csak nem vagyok nyitott. Ezen próbálok változtatni.
ma 12:45
 9/9 A kérdező kommentje:
#5 Hát azt kell mondjam egyáltalán nem ez a megoldás erre. Én voltam pár alkalommal és egyáltalán nem volt jó,tűzoltásnak sem. Én nem az a fajta vagyok akinek megy a dolog érzelmek nélkül. Én szeretném megtapasztalni milyen a szerelem.
ma 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!