Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megesett már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már veletek, hogy miután valakit elutasítottatok olyan mérvű átváltozáson ment keresztül, hogy később nagyon megbántátok az elszalasztott lehetőséget?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok, hogy: fogyott, vagy kisportolt lett az alakja, vagy egyszerűen a személyisége változott nagyon jó irányba...

2022. máj. 20. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Soha. Ha az adott pillanatban nem vonzott, akkor nem kellett hogy együtt legyünk, ennyi.
2022. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Olyat úgyse tud változni, ha addig sem kellett, hogy megbánjam. Ezt csak ők hiszik.
2022. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy exem rohadt nagy fordulatot vett, miután szakítottam vele. Értsd, kikupálódott, jó munkahelye lett, lett autója, pénze, zenéket kezdett el kiadni, stb. De sosem bántam meg, hogy dobtam, ezek után sem. Büszke voltam rá, hogy abból, ami volt az lett, ami most, de sosem jönnék már össze újra vele, mert nem működtünk együtt.
2022. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2022. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen.
2022. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Eddig senki nem esett át olyan szintű változásokon amiert nálam a nem igenre módosult volna.

A tinikori osztalytarsaim 30 évesen is agyban ugyanott vannak. Ellenoriztem ugyanis beszélek veluk ma is.

Amiert utaltam őket 14 evesen, 30 évesen is azért utálom.

De őket leszámitva sem volt ismerosom sem volt kollegam stb stb nem valtpzott meg ugy hosszu évek távlataban sem, hogy felülírjon bennem véleményt.


Aki meg tetszett anno tizenévesen is mert mondjuk vagány laza macho vagy akarmilyen srác, az felnove is ugyanolyan vagány laza macho csak mar cége is van, tinikorunkban még nem volt.es tetszik ma is. Ja es a barátom éppen:)

2022. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a haverom így járt; amikor a csaj hajtott rá elég igénytelen volt (zsíros haj, túlsúly, büdös). Azóta eltelt 1 év, most jobb az alakja, ápolt, de van pasija
2022. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, de az illető el is hiszi mindig. 🤣
2022. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem volt soha ilyen. Ez csak egy filmes klisé.
2022. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!