Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elszalasztott lehetőség "Szia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalamajka kérdése:

Elszalasztott lehetőség "Szia, mizu?"

Figyelt kérdés

Másfél hónapja randiztam egy sebésszel tinderről, aki tőlem 1 órányira lakik a következő városban. A kapcsolatunk úgy kezdődött, hogy én fél lábbal egy másik kapcsolatban voltam, amiről ő az elejétől fogva tudott, de nem zavarta. Az első randi egy teából és beszélgetésből állt, könnyed volt, és kellemes, és egy kicsit béna de annál finomabb csókkal ért véget. Legközelebb a lakásán találkoztunk, és nála töltöttem az éjszakát. Másnap csak pár szót váltottunk üzenetben. Onnantól kezdve nekem kikapcsolták a filmet. 30 éves vagyok, és miután többszörösen összetörték a szívem, és gusztustalan módon többen is átgyalogoltak rajtam, a mostani érzések úgy robogtak át rajtam, mint egy sebes vonat, és a felismerés, hogy még képes vagyok egyáltalán érezni valamit emberi lény iránt, felér egy csodával. ÉS ENNYI. Többet nem találkoztunk. Pár napig még beszélgettünk, úgy volt, hogy nálam tölti a szabadnapját, és egyszer csak kifakadt. Rákérdezett, mi van a párommal, mikor találkozok vele, majd közölte, hogy ezt nem bírja tovább így, és fejezzük be. Majd akkor keressem, ha tovább léptem. Szó, szót követett, végül a hetekig tartó chatelés, az egymás idegeit és érzelmeket felemésztő vágyódástól és várakozástól én is felcsattantam, és azt írtam neki, mekkora hiba volt részemről, hogy időt szántam rá, és remélem, soha többet nem találkozom vele. Mondanom sem kell, hogy ezt azóta megbántam.

Azóta minden nap gondolok rá, megszállottan böngészem a közösségi oldalát, és fogalmam sincs mire várok... A legutóbbi beszélgetésünk óta eltelt egy hónap, és véget ért a kapcsolatom is. Gondolkodom, hogy felkeresem, de mit mondjak neki? Egyáltalán keressem még? Úgy érzem, ha nem próbálom meg, életem végéig bánni fogom az elszalasztott lehetőséget. Mégis, mennyi esélyem volna ezek után? Láttam már új profillal ismerkedik, lehet van is már valakije. Nem tudok tovább lépni rajta. Felborzolt bennem valamit, ami kell. Életemben nem találkoztam ilyen érzéki férfival. Nagyon magam alatt vagyok.



2021. nov. 3. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

". A kapcsolatunk úgy kezdődött, hogy én fél lábbal egy másik kapcsolatban voltam," <=> "és miután többszörösen összetörték a szívem, és gusztustalan módon többen is átgyalogoltak rajtam, a mostani érzések úgy robogtak át rajtam, mint egy sebes vonat"


Ebbe èrzek némi ellentmondàst.


Gondolom az a típus vagy aki mindig csak àldozat, és sosem tehet semmiről, csak a màsik fèl és a körülmények àldozata 🙄

2021. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

"Majd akkor keressem, ha tovább léptem"


Akkor hajrá.

Nem értem a nőket, hogy miért bonyolítják a saját dolgukat, amikor qrv egyszerű a képlet.

2021. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Az elet nem a masodik eselyekrol szol. Tobb hibat is elkovettel, o meg besokallt. Nehez lenne ezt visszahozni anelkul, hogy ne alazd meg magadat veglegesen. Ennyit nem er. Nagy az a halasto, akadni fog ott meg masik lehetoseg. Tudom, neked ez kell. De ez mar eluszott. Kenytelen leszel a maradek kinalatbol valasztani. A kisgyerek is hiaba toporzekol az aruhazban, hogy neki a kirakatbol a piros lovacska kell, ha azt nem adjak el, es a bent a boltban csak zold van es sarga.
2021. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nem ertem ezt a dramazast. ha annyira megfogott, miert nem dobdtad ki a ‘pasidat’ akivel mar amugyse voltatok rendesen egyutt?! te ahelyett, hogy ezt tetted volna, elkezdtel vele ok nelkul flegmazni, nem is ertem, hogy gondoltad?
2021. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

részéről csak szex voltál, és sztem részedről sem volt több, most, hogy nincs senkid, előhúznád a fiókból..


ez a hajó elment, ami komolytalanul indul az igy is végződik, mit vársz ?


jó lecke volt..

2021. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Úgy látom, valakire nagyon haragudhatsz, ennyi válasz láttán. Egy rövid igen vagy nem, pár mondat indoklással is megtette volna.

Nem a drámázás a lényeg, és nem úgy indult az egész, hogy kapcsolatban leszünk. Az akkori kapcsolatom nem volt jó (sok szempontból), ezért unalomból pörgettem az alkalmazást. Beszélgetni kezdtünk, szimpatikus volt, kiváncsi voltam rá. Ő volt az egyetlen, akivel találkoztam. Onnantól meg minden csak megtörtént.

Azért haragudtam meg rá, mert heteken át csak beszélgettünk, és vártam hogy találkozzunk, de ő nem mondott se igent, se nemet, mint kiderült azért, mert zavarta az akkori kapcsolatom. Azt mondta, idő közben jött rá, hogy ez őt zavarja. Mindezt egyik pillanatról a másikra, gyakorlatilag teljesen elzárkózva minden lehetséges megoldástól.


"Nem értem a nőket, hogy miért bonyolítják a saját dolgukat, amikor qrv egyszerű a képlet.": Ha ilyen egyszerű lenne a dolog, nem írtam volna ide a kérdésem. 😉


3. kommentedben lehet igazad van..., de mi van az elszalasztott lehetőségekkel?


5. én nem érzem így

2021. nov. 3. 15:24
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

#1 voltam


Megint / mèg mindig az ellentmondások:


"mint kiderült azért, mert zavarta az akkori kapcsolatom" - ezt teljesen termèszetes, ha valaki többet akar a másiktól mint szex


Kapcsolatban voltàl ,és mèg te vàrtàl arra hogy ő lèpjen.


A srácnak volt annyi esze , látta hogy kivel van dolga, látta hogy ez nem fog vàltozni , és offolt.


Komolyan, mit vàrtàl?

Majd boldogan éltek hàrman amíg meg nem haltok?

2021. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, csak nehéz beismerni, ha megbukik az ember a magánéletében. Kértem tőle időt, ez volt a válasza.
2021. nov. 3. 15:42
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

akkor lettél volna korrekt a kérdésed kiírásánál, ha már a legelső mondatban rögzíted, h. foglalt vagy, és ezzel a dokival épp a párodat csaltad meg, de nem voltál korrekt... ahogy a dokival sem.


amikor nagyon sajnálod magad a sok csalódás miatt, gondolj arra, talán megérdemled, mert nem vagy te sem tisztességes.

2021. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Lassan minden héten kénytelen vagyok kiírni az örök érvényű mondásomat:

"Ki sokfelé kap, két szék között a pad alá esik!"


Kedves kérdező! Tudom, ez rajtad nem segít!

Két dolgot tehetsz:


1. Reménykedhetsz abban, hogy olyan mély benyomást tettél a dokira, hogy "visszafogad"! Ehhez ugye az kell, hogy bocsánatot kérj tőle, amiért két vasat tartottál a tűzben. Biztos ő is hibázott az elején amikor azt mondta, hogy őt nem zavarja a másik pasas.

Ennél a verziónál benne van a pakliban, hogy elküld melegebb éghajlatra, de hát egyszer élünk, nem igaz?


2. Hagyod a francba a dokit, egy kicsit egyedül maradsz, és átgondolod, hogy többet ilyet nem csinálsz!


Összességében meg kell állapítanom, hogy ezekkel a doktorokkal mindig csak a baj van! :D (akinek nem inge, ne vegye magára!)

2021. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!