Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tènyleg van olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tènyleg van olyan, hogy a fèrfiak utólag rájönnek, hogy mègis jó lett volna nekik az adott nő ès megbánják hogy elszalasztották a lehetősèget, vagy ez egy hülyesèg?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem szeretném, ha valaki utólag úgy döntene, hogy mégis jó lennék neki....mire is? Ennek olyan íze van, hogy nem kapott jobbat. Szánalom, nem kell.
2021. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kutyából nem lesz szalonna.
2021. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már egyszer ilyen helyzetben régebben. Volt egy nagyon aranyos csaj, aki többet szeretett volna tőlem, de én visszautasítottam. Nem történt se csók se szex se semmi ilyesmi közöttünk. Én akkor még "hatása" alatt voltam a múltban történteknek és nem álltam készen, meg nem is szerettem volna semmi ilyesmit. Utána egy jó darabig bántam a dolgott. Jött az a mi lett volna ha..gondolat. Meg ismertem tudtam, hogy nagyon rendes lány..és tuti, hogy nem jártam volna rosszúl vele:)
2021. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Átalában a nárcisztikus pasik szoktak ezzel dobálózni, hogy nem vagy elég jó nekem, hogy ezzel is bántsa a másikat, kilépni a nő életéből persze nem akar, mert nem kap figyelmet. Persze, hogy megbánják, elvesztenek egy forrást, aki figyelt rájuk. Meg egy eszközt, amit használhattak!🙂
2021. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó, nem èn pontoztalak le, szerintem hasznos volt a válaszod, èn pont ezt tapasztaltam meg szerintem...
2021. jún. 22. 17:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan, ha szeretnél!
2021. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt egy bűn ronda palim. Kisebbségi komplexusa volt és folyton beszólogatott hogy husis a combom 52 kg voltam 168 cm-höz de miatta 47re fogytam… közbe ő egy vézna ragyás szülein élősködő buta ember volt. Végül szakítottam vele(első kapcsolat volt azért volt ilyen nehéz). Fényévekkel jobb, izmosabb, helyesebb, okosabb pasikkal randiztam azóta.

Utána lett egy ragyás, csúnya, 80kgos , eszméletlen buta barátnője.

Azt hiszem újra gondolta hogy hol is van a helye.

2021. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*168 cm-hez
2021. jún. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!